Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Mi a tapasztalat ha a családba...

Mi a tapasztalat ha a családban van egy sérült gyermek, mennyire tartja össze/ avagy szakítja szét a családot, ki az aki hamarabb kilép belőle?

Figyelt kérdés
Párom ma mondta hogy neki sok a sérült gyerekünk, de igazából ezzel nem tudok mit kezdeni,ez van,néha én is így vagyok, de el is múlik. ebből kell valami jobbat kihozni.
febr. 14. 23:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Unokatesóméknál apuka egyév múlva lelépett, neki ez sok, szóval anyuka szp a gyerekkel egyedül.


Oldja meg az életét - kb, ilyen szintű a helyzet.

Nem tudták, hogy sérülten születik, különben unaoktesóm azt mondta, elvetették volna.

febr. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nalunk ez miatt van allando veszekedes probelma.6 eves kozepsulyosan serult gyerekunk van.Bar a gyerek elott se volt nagyon jo sajnos a kapcsolatunk,de amiota gyerekunk van sokkal rosszabb lett a kapcsolatunk.

En bennem sokszor megfordul,hogy legszívesebben hatat fordítanek es el mennek,de nem hagyhatom a gyerekemet,mert nagyon szeretem nem tudnam vele megtenni.

Addig bíg bírom csinalni fogom.

tegnap 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!