Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Székletvisszatartásra kinek...

Székletvisszatartásra kinek mi vált be?

Figyelt kérdés

8 éves a fiunk és nagyjából 3 éves kora óta küzdünk a dologgal, mert oviban nem lehetett rajta a pelus, amig szegregaltba nem került.

Szelektív étkező is, ez szintén ront a helyzeten.

Nektek mi vált be? Volt akinél ez elmúlt?



ápr. 30. 18:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
57%

Nem beteg ez a gyerek. Csak ra hagytok mindent.


Drasztikus lehet de vennek neki valami cseppeket amitol jol osszefo,a magat 2-3x es elmondanam neki hogy akkor lehet takaritani mert ez azert van mert nem kepes elmenni wecere. Nyilvan nem mondanam el hogy en teszek vele valamit amiert ez tortenik... Erezze kellemetlenul magat es inkabb menjen el wecere mint ujra megtortenjen..

máj. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Folyamatosan kap székletlazítót és az első nem kakilós hét után hashajtót emelkedő dózisban. 3 hét nem kakilás után irány a kórház. Sajnos a legtöbb esetben kórház a vége.
máj. 1. 14:49
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom náluk beválik - e , de van egy módszer ahol próbálkozáskor előre!, kap mindkét kezébe olyan jutalmat, nasi félét, amit a siker után megehet.

Másrész gyógypedagógus, esetleg egy nyári tábor idején segíthet.

máj. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Zabpelyhet eszik? Nekem a zabtól olyan állagú lesz a székletem, amitől nem kellemetlen érzés megválni. Nem kemény, de nem is kenődik, nem ragad, nem lesz nyoma sem a papíron törléskor. Házi müzlit eszem, amiben összesen kb. napi 70 g nyers zabpehely van.


Hogy a főtt zab, zabkása működik-e ugyanígy, azt nem tudom, mindenesetre a zabkása létezik sós változatban és viszonylag semleges ízű.

máj. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!