Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Kislányom 2 -ésfél éves...

Beatrix 0120 kérdése:

Kislányom 2 -ésfél éves szeptember végén kezte a bőlcsödét de még mindig hangosan tiltakozik amikor viszem és főképp az elvállásnál nagyon sir . Mit tegyek hogy megváltozzon?

Figyelt kérdés
NAP MINT NAP NE FÁJÓS SZIVVEL KELJEN OTTHAGYNOM KÖSZÖNETTEL
2010. dec. 8. 13:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam másfél éve, minden reggel tiltakozik és pityereg elváláskor. Hazafele meg mást sem hallok, hogy milyen jó volt az ovi. És mivel ott úgy tűnik jól érzi magát, nem változott a kedélye, nem vettem észre, hogy lelkitörést okozott volna nála. Én viszem rendületlenül. Nagyon sokan panaszkodtak egyébként erre, van akinek nagy csoportos a lánya ott az oviban és minden reggel kesereg. A védőnőm lánya is egész tavaszig sírt, a másik meg nem evett-nem ivott két hónapig- Már ki akarta venni, amikor hirtelen beszokott.

Ha egyébként nincs változás a viselkedésében, akkor keményítsd meg a szíved, illetve gondolj arra, hogy jót tesz neki a társaság és ez az élet rendje. Ahogy a fiam szokta mondani: tudom, de olyan kegyetlen ez az élet. és bemegy a csoportba.

2010. dec. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

És amikor kijössz és hallgatózol pár percet akkor is sír még? Az enyém még 3 évesen is csinálja néha, de amint az előtérben vagyok már nem csinálja...

Tudom, hogy nehéz, mert neked a szomorú arca marad a fejedben aztán, de kérdezd meg a gondozónéniket, hogy összességében jól telnek-e a napjai.

2010. dec. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam is jár bölcsibe, már lassan két éve, és sokszor még most is sír reggel, ha nem a saját gondozónénije van ott.

Délután megkérdezem, hogy jót játszott-e és mindig igennel válaszol.

Azt is mindig megkérdezem, hogy -De akkor miért sírtál reggel?

És olyan aranyos, mindig azt mondja, hogy Azért mert te elmentél...

2010. dec. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát nálunk is ez volt,gondozó néni azt mondta csak addig sir,még el nem megyek.Sokszor mikor mentem érte,ödémásra volt sirva a szeme,mikor kérdeztem mi történt a válaszuk az volt,hogy most kelt fel.Utánna kilestem....egész nap sirt,és engem hivott,a 3 nap már nem birtam tovább bementem érte és kivettem a bölcsiből.Ez magánbölcsi volt,nem állami,visszajöttem gyesre és most itthon vagyok vele.
2010. dec. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!