Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Autista vagy gyanús gyermekek...

Autista vagy gyanús gyermekek szülei?

Figyelt kérdés
Észrevettetek valamilyen árulkodó jelet a gyerekeknél mikor még csecsemők, 1 v. 1,5 évesek voltak, ami így visszagondolva már lehetett az autizmus első jele? Azért kérdezem mert olvastam egy cikket ,h az új kutatások szerint már csecsemő korban vannak jelek.
2013. jan. 13. 07:22
 1/4 anonim ***** válasza:
68%

szia, nekem a lányomat 3-4 hós korában külön kellett tőlünk altatni, mert együtt nagyon nem akart/tudott. Nagyon fura volt,hogy minden anyuka mesélte, hogy milyen jókat aslzik a gyerek mellettük, nekem meg pont hogy nem...

Most figyelemzavar gyanús...nem tudom van-e összefüggés, nekem is eszembe jutott már...

2013. jan. 13. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
10%

Az első jele az autizmus ESÉLYÉNEK, hogy engedsz beadatni neki bárminemű oltást. Egyébként legálisan annyi megtehető, hogy az első oltásokat ne azonnal a születést követően kapja meg a csecsemő -előre érdemes szólni a szülészeten-, hanem csak 2 hét múlva, ugyanis törvény szól arról, hogy 2 héten belül köteles mellőzni az oltást az orvos/védőnő, amennyiben a szülő kéri. Már ez is csökkenti egy picit a problémák kialakulásának veszélyét.


Egyébként meg gondoljunk bele: a szerencsétlen baba épp csak megszületett, alaposan megküzdött evvel, erre a szülészek azonnal kiszívatják az orrát, megmosdatják, APGAR tesztet végeznek, mindezt hirtelenjében, plusz még higanytartalmú anyagot fecskendeznek bele! Micsoda élmény ez az érkezéshez? Hogyan is alakulhat ki bizalma az emberekben ezek után?? ESETLEG úgy, ha hiszékeny marad, és/vagy a szülei rendkívüli érzelmi biztonság légkörében nevelik fel (már akiben ez erősíti a másik iránti bizalom érzését, mert egyénileg változó lehet).

Ez a mentális része a dolognak.


Meg kell érdeklődni, mi a beadatási határideje a különböző oltásoknak, és a határidő előtt 1-2 nappal kell beadatni. Bár meglátásom szerint EGYÁLTALÁN SEMMIFÉLE oltást nem szabad beadatni. Pl. higanytartalma miatt, ami pl. az autizmus kiváltója. Minél fiatalabb emberről -pláne kisgyermekről- van szó, annál védtelenebb az immunrendszere, így annál védtelenebb az oltások ellen is.

De sajnos törvényt sért az a szülő, aki elmulasztja beadatni az oltásokat a gyermekének...

:-(


[link]


"A Georgia-i Tanúkövek (Georgia Guidestones) falaiban kőbe vésve nyolc nyelven (Angol, Spanyol, Swahili, Hindu, Heber, Arab, Kinai, Orosz ) állították fel 1980-ban az Elbert County domb tetején.

New World Order Stonehenge-nek is nevezik érthető okokból. Tartsd az emberiség létszámát 500millió fő alatt..."


[link]

2013. jan. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2013. jan. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
69%

Jaj, az oltásnak semmi köze az egészhez, de mindegy is..Lerágott csont. Amúgy lehet kérni teljesen higanymenteset ingyen és bérmentve,ha vki emiatt parázik..


Kérdésedre válaszolva: a fejlődése lassabb volt. Mindent később csinált. Pl. 6 hónaposan más gyerekek a játékokon nyomkodták a gombokat, ő pedig a hátán feküdt, és csak az ujjait nézegette. Közösségbe nem tudtam vele menni, mert mindenhol sírt, kivéve a babakocsiban. Mosolyogni is 3 hónapos korában kezdett, és icipici kora óta nagyon öntörvényű. Hirtelen ennyi.

2013. jan. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!