Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Az apa alkoholizmusa miatt...

Az apa alkoholizmusa miatt születhet csúnyának a gyerek?

Figyelt kérdés
A családban,rokonságban mindenki fess ember.Anyám szép volt,apám is jóképű férfi.Amikor én születtem nagyon ivott,évekig.Én vagyok a család szégyene,tényleg ronda pali lettem-gyereknek sem voltam szép-.Szerencsétlen külsőm az alkohol okozhatta?

2013. máj. 24. 22:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
nem. Kizárt hogy ez okozta. A spermiumok minőségén ronthat. Igy esteleg nem jön létre a terehsség esetleg beteg lesz a baba de ez sem jellemző az apa alkoholizmusa miatt.
2013. máj. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A külsőre szerintem sem hat, az intelligenciára esetleg.
2013. máj. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nem lehet a ük nagyszülőkre vagy a szép szüleidra hasonlítasz, akiről még kép sincs.
2013. máj. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
3/3 Igazad lehet,valamelyik ősömre hasonlíthatok,talán a kőbaltásra!?
2013. máj. 25. 06:11
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy hogy az érdekel mennyire vagy szép vagy nem szép ? .
2013. máj. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
utolsó válaszadó:miért lényeges mennyi idős v.ok?Bocs de nem ez a kérdés!(30-as f,fi)
2013. máj. 25. 09:09
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A külsőre nincs befolyással, csak ha rendelleneséggel születtél volna, de az, hogy szimplán csúnyának érzed magadat, hát. Egy a szépség relatív: kinek mi tetszik. Önbizalommal sokat lehet rajta gyúrni. Kettő: bárkire hasonlíthatsz a családból, bármelyik felmenődre: apád és anyád ágán egyaránt, szóval ez nem úgy van, hogy szépek a szülők, szép lesz a gyerek is. Milyen értelemben szép? Szőke a szép vagy a barna? Szóval ez egy nagyon szubjektív dolog, és örökölni a külsőt lehet, de, hogy az szép-e az hozzáállás kérdése, szerintem
2013. máj. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Biztos,hogy semmi köze hozzá.Az én apám,sőt a nagyapám is alkoholista.Én nagyon szép vagyok,modellként dolgozom.

24/L

2013. máj. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy valahol olvastál a magzati alkohol szindrómáról, s magadra vetted?

Az anya alkohol fogyasztása okozhat fejlődési rendellenességet. De ez értelmi fogyatékossággal is társul, s külső jelei is vannak.

2013. máj. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyon tetszik:) Ne felejtsd el megkérdezni, hogy a sört, bort vagy a pálinkát fogyasztotta-e legszívesebben. Szignifikáns korreláció állhat fenn az általa fogyasztott nedü alkoholtartalma és a te esztétikai megjelenések között. És hogy ezt mindenki komolyan veszi?!
2013. máj. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!