Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Egy éves Kisfiam iszonyatosan...

Egy éves Kisfiam iszonyatosan tépi mindenki haját, főleg az enyémet. Csecsemő kora óta így van, reméltem kinövi, de még mindig nem sikerült. Valaki hasonló cipőben?

Figyelt kérdés
Próbáltam már elmagyarázni szépen, mérgesen, könnyek között, hogy nem szabad, hogy fáj. Semmi foganatja. Kétségbe vagyok esve. Vajon kinövi, vagy valahogy kezelni kellene, mert esetleg lelki dolog lehet emögött?

2016. júl. 27. 21:51
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
23 hós fiamnál nem lett semmilyen más hatással a dolog csak annyi, hogy nem tépte többet a hajamat se másét bár inkább csak a családon beül maradt a dolog.Nem azt mondom hogy ezt kell alkalmazni de igen is néha meglehet mutatni hogy fáj neki is amit masoknak csinál. Én mindig mondtam neki látod hogy neked is fáj másnak sem szabad ám ilyet csinálni. Ha rugdosodott ami ritka nem rugtam vissza természetesen bár ez sem volt jellemző rá szerencsére.Most már néha néha oda rug más gyereknek nagyobbaknak ha nem tetszik neki valami de többszöri figyelmeztés sem használ akkor megyünk fel 2 × jöttünk fel azóta azt sem csinálja. Nálunk most ami gáz a közlekedés. Néha akomolyan hajmeresztő. Szólok neki álljon meg gyalogosan vagy bicajjal mikor mivel van. Annál inkább szalad és hajtja de ez nem lenne baj annyira ha nem az úttest felé csinálná... tanácstalan vagyok már. Volt hogy levettem a bicajról és sírva jött tovább akkor pár hétit okés volt aztán megint elkezte kiszámíthatattlanul. :/
2016. júl. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!