Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Nagyobb gyerek éjszakai...

Nagyobb gyerek éjszakai bepisilése?

Figyelt kérdés
Olyan szülők tapasztalataira lennék kíváncsi, akiknél nagyobb (6 év feletti) gyereküknél később alakult ki a megbízható ágytisztaság. Mivel próbálkoztatok, voltatok-e orvosnál, mi derült ott ki (általában nem szervi okok szokták okozni, azt tudom), használtatok-e éjszakai pelenkát vagy inkább mostatok akár minden nap...stb. Hogy alakult ki végül, hány éves korra, hogy viselte a gyerek...stb. Minden tapasztalat érdekel. Valós, megtörtént esetekről szeretnék hallani, nem arról, mit mond az orvosi protokoll és a védőnő - előre is elnézést kérek azoktól, akik úgy válaszolnának, hogy nem voltak érintettek a témában. Köszönöm szépen mindenkinek, aki ír!
2019. aug. 19. 12:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ėn voltam ilyen gyerekkoromban. Vittek orvoshoz, nem talåltak semmit. Vėgûl mikor a nagyszūleimhez kerūltem, akkor mûlt el. De akkor is kellett 2 ėv. Hetedikben mertem elõszôr ottalvôs tåborba menni. Valôszīnū pszichėsen volt vmi. Bår hallottam, ållītôlag apåm is elėg kėsôn lett ėjjel teljesen megbīzhatôan szobatiszta. Sõt a lånyom is kėsõbb, mint az åtlag, de nem ennyire kėsõn azėrt. Szervi ok egyik esetben sem volt, ki lett vizsgalva. Azt hozzatennem hogy nagyon melyalvok voltunk, vszonu az is benne van. Majd kivancsi leszek ha lesz unokam nala hogy lesz. De a lanyomat igy keszitem fel h benne van a pakliban h kesobb ero lesz az unoka ilyen teren lehet.
2019. aug. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Te miért írtad ki ezt a kérdést? Nektek van vele probléma? Vagy miért kérdezted?
2019. aug. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem 11 éves a lányom és még mindig bepisil éjszaka, de ha odafigyelünk és lefekvés előtt 2 órával már nem iszik, akkor többnyire nem pisil be.

Nagyon mélyen alszik. Pszichiáter azt mondta, hogy majd kinövi. A másik gond, hogy nem zavarja mikor felébred és pisis ágyneműben fekszik. Szóval őt nem zavarja a dolog.

2020. aug. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!