Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » 4 éves néha bepisil, másnál...

4 éves néha bepisil, másnál is előfordul?

Figyelt kérdés
4 éves elmúlt, 3 éves kora óta szobatiszta, de még ígyis, több mint 1 év után is előfordul, hogy becsurog neki, van hogy csak éppen, és van hogy teljes bugyi+nadrág csere.. Van hogy 1 hónapig nincs baleset, van hogy egy héten többször is, ma pl 2*... Hol azt mondja, hogy nem akarta abba hagyni a játékot, ma pl bejönni az udvarról, hol azt hogy nem is érezte hogy pisilni kell..nem tudom eldönteni hogy melyik a tényleges.. Másnál is előfordul? Elvileg 4 éves korig fér bele hogy néha becsurog, de nálunk már elmúlt 4 és azért annyira nem is néha.. Nem szidom le érte, tényleg nem is tudom,hogy csak nem érzi ilynekor es baleset vagy lusta es direkt.. mindenesetre noszogatom hogy azért próbáljon figyelni erre..
2020. jún. 22. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon ritkán, de akkor is éjszaka
2020. jún. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémnél a pisi nem, de kaki előfordult.
2020. jún. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a fiam 5 éves lesz, de sajnos még mindig előfordul- kizárólag itthon, és csak nappal.Egyszerűen nem érdekli, lusta elmenni wc-re.
2020. jún. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A gyerekek szeretik az utolsó pillanatig tartogatni a pisit, kakit. Ezt a tényt a szülő ellenszenve miatt nem merik bevallani. Pl. Nem mer a gyerek táncikálni inkább beengedi. Az utolsó pillanatokban félrehúzódik a szülő látóteréből és az út a WC-hez pont beleesik. A gyereknek a játék mellett a szülőre is kell koncentrálnia. Ezért történnek a balesetek.

Ezért nincs értelme tiltani a gyereknek a kaki, pisi tartogatását. Gondoskodni kell arról, hogy legyen a gyerek közelében mindig egy bili.

2020. jún. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!