Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Mikortól érdemes ismertetni a...

Mikortól érdemes ismertetni a babát a bilivel?

Figyelt kérdés
Még van időnk, de szeretném, hogy mire odajut könnyebb legyen neki, mert tudja mire való, esetleg önmagától akarja használni és nem azért mert muszáj.
2021. nov. 22. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Amikor elindult már szem előtt volt, néha ráültettem, hogy tudja mi az, de pattant is fel. 2.5 éves, ha olyanja van bele alkot, de inkább közli nem kakilok bilibe.
2021. nov. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Olyan 21-22 hónaposan kezdte jelezni, hogy mikor kakil (a pelusba akkor még), mi ekkor vettünk neki bilit, hogy ha már úgyis érzi, hogy mikor jön, akkor menjen a bilibe. Meg is kedvelte a bilit nagyon gyorsan, most 25 hónapos és már csak bilibe kakil, pisi miatt még ritkán szól. Nem tudom amúgy mennyire függ a bili szeretete vagy nem szeretete attól, hogy hamar megismeri, egy próbát persze azért megér. :)
2021. nov. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
37%
Amikor már nem baba, hanem kisgyerek, tehát 2,5-3 éves.
2021. nov. 23. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Babát nem kell, kisgyereket csak,2.5-3 évesen, mikor látod hogy érdekli.
2021. nov. 23. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Úgy látom a baba jelző nagyon zavar másokat🤦🏻‍♀️ A többieknek köszönöm a válaszokat👍🏻
2021. nov. 23. 09:21
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Az en kolleganom a napokban kuldozgette a kepeket, hogy a 11 hos babaja bilibe produkalt. En ennek nem sok ertelmet latom, hisz jelezni nem tudy nem erett meg ra. O altalaban ebredesek utan rakja ra es ha ugy alakul, produkal. Nekik igy jo, en biztos nem veszek egy ideig meg bilit, meg csak most lesz 1 eves a fiam, de ez az en velemenyem. O szerette volna, ha mevismerkedik vele ilyen hamar.
2021. nov. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Az én kisfiam most 9 hónapos, múlt héten vettem neki bilit, hogy naponta 1-2 alkalommal rátegyem. Eddig ébredés után és fürdetés előtt tettem rá, 2x pont jókor tettem rá, belekakilt 😁 Napközben is elöl van hagyva, játszhat vele, nézegetheti (persze fertőtlenítés minden használat után van). Tudom, hogy ettől nem lesz előbb szobatiszta, de legalább kevesebb kakis pelus bűzölög a szemetesben, na meg együtt örülünk, ha valami sikerül 😁 Ha nincs jó kedve, nyűgös, stb. nem teszem rá. Ha nem érzi nyomásnak, szerintem ezzel nem ártok neki.

Lehet lepontozni 😊

2021. dec. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!