Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Amikor már száraz marad...

Amikor már száraz marad teljesen 1-1 pelenka, akkor is ugyanúgy csak egyszer használjátok fel, vagy ilyenkor vissza lehet adni rá még egy alkalommal?

Figyelt kérdés

Főleg akkor fordul elő, amikor már közel a szobatisztaság/ágytisztaság, és nem pisil bele egyáltalán, csak elővigyázatosságból van rajta a pelus

Ilyenkor ugyanúgy ki kell dobni akkor is, ha teljesen száraz maradt, vagy fel lehet adni rá még más alkalommal?



2023. jún. 15. 10:58
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Én az éjszakait azért ki szoktam dobni reggel, hiába, hogy full száraz. Nagyjából ez is a limit nálam, illetve napközben amikor pl utazunk sokáig autóban, és nem lehet biztosan tudni, hogy időben mindig lesz lehetőségünk megállni pisilni, akkor is azért van rajta pelus még, olyankor 2-3 fel/levétel után váltok újra.
2023. jún. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%

Te felvennéd azt a tisztasági betétet, amibe "nem folytál" épp bele, csak rajtad volt?

Vagy egy bugyit kétszer?

Ha zavar, vegyél egy moshatót és azt annyiszor adod rá, amennyiszer akarod.

2023. jún. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
Én raadom többször ha nincs benne semmi. Így is nagyon környezetszennyező a pelenka. Nem fogom teljesen tisztán kidobni.
2023. jún. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%
Naná, hogy vissza lehet tenni. Ha száraz, akkor a babának komfortos, a környezetet nem szennyezzük feleslegesen és a pénztárcánkat is kíméljük. Ez nem ugyanaz, mint felnőttnél a bugyit kétszer.
2023. jún. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%

4, dehogynem ugyanaz.

Vegyél fel egy felnőtt pelenkát, főjj bele és utána hordd csak folyamatosan.

A mosható pelenkával védhetnéd a környezetet, nem a babád egészségén.

Egyébként kis mennyiségű pisi nem is látszik egy pelenkan, attól száraz, mégis bacitelep.

2023. jún. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%

En ha csak keveset van rajta, pl fürdés elött egy órát, akkor fürdes után visszaadom rá, ha tenyleg kifogástalan.

De ha hosszabb időt, pl egy egész éjszakát van rajta, akkor már nem.

2023. jún. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
40%
5-ös, egy felnőtt nem úgy izzad, mint egy gyerek. Ha a pelus száraz, akkor pedig száraz, nem az van, hogy van már benne egy kis pisi.
2023. jún. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
43%
Én visszaastam sokszor a bugyi pelenkát.
2023. jún. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
43%
Nem! 75 Ft darabja, ilyenen nem szórakozok, gusztustalan még a gondolat is. Meg az is meglepő, hogy ilyet max Borsod legsötétebb bugyraiban tudnék elképzelni, erre meg úgy látszik, sokan csinálják. 😩
2023. jún. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
60%

9, engem is elborzaszt.

Ahhoz túl "igényesek", hogy mosható alternatívát adjanak, mert azt fúj ki kell mosni (holott ezerszer higiénikusabb, mint kétszer feladni egy eldobóst).

De ahhoz elég igénytelenek, hogy használt pelenkát adjanak a gyerekre.

2023. jún. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!