Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Mivel jobb a bugyi pelenka...

Mivel jobb a bugyi pelenka mint a sima?Miben segít?Mi a célja?

Figyelt kérdés

2023. jún. 26. 15:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%

1) könnyebb bepelenkázni vele az olyan gyerekeket, akik nem tűrik a pelenkázást, tehát izegnek-mozognak, nem maradnak meg a tépőzáras pelenkázááshoz fekve az asztalon

2) szobatisztaságra szoktatási időszakban, amikor már folyamatban van, de még nem stabil / bizonytalan a dolog, akkor ezt könnyen tudja le-fel húzni a gyerek

2023. jún. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
17%

A szobatisztaságot nem segíti, ha erre gondolsz. Az lenne az elmélet, de a gyakorlatban ott bukik neg, hogy a legtöbb gyerek nem tartja vissza, ha pelenka van rajta, akkor se ha bugyis, te meg kívülről nem tudod eldönteni, hogy na most vajon belecsorgott az eleje, vagy tényleg a bilibe ment az egész.

Az enyémek le se tudták húzni szakadás nélkül a megfelelő méretet, eggyel nagyobb meg lecsúszott.

Általában állva pelenkázáshoz veszi a többség.

Mi max. utazásnál találtuk praktikusnak. De gyakorlattal a simát is fel lehet állva adni

2023. jún. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
39%

Neken pl bonyolultabb ráadni az örökmozgó gyerekemre, mint a tépőzárast.

Kakis pelust levenni meg egyenesen rosszabb.


A szobatisztulást egyáltalan nem segíti elő.


Talan annak jobb,akik állva akarnak pelenkázni.

2023. jún. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
74%

A szobatisztuládkot hasznàltuk


Nem elősegîti, hanem

Le tudja húzni èjjel, ha mègis maga menne ki.


Meg bekamuztam, hogy nem pelenka “varàzsbugyi”

2023. jún. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
80%

"Kakis pelust levenni meg egyenesen rosszabb."


Ugye tudod, hogy oldalt eltéphető?

2023. jún. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
27%
Nekem sem jött be. A csak pisiset ugyanúgy le tudom venni állva mindkét fajtát, a kakishoz meg mindenképp le kell fektetni. Időben meg semmit nem számít az a plusz 2 mp a tépőzár rácsatolásánál, cserébe viszont a bugyipelus 4x annyiba kerül.
2023. jún. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
54%

5!

Ennyire nem vagyok debil...

2023. jún. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
52%
#7, egy szóval nem mondtam, hogy az vagy, de ismerek olyat, aki nem tudta. Ő sem debil, egyszerűen nem jutott eszébe, hogy egy bugyit oldalt eltépjen.
2023. jún. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk semmivel. A bugyipelus lóg a gyereken egy kicsi pisitől is, csúszik le body nélkül (a megfelelő méret, a kisebb átázott). Kapacitásra se bírt annyit. Szobatisztaságnál se vettük hasznát.
2023. jún. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Azt hittem szobatisztasághoz használják..úszópelusba használtam már nekem nem jön be.

Varázsbugyin jót nevettem :D

2023. jún. 26. 19:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!