Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Mivel jobb a bugyi pelenka...

Mivel jobb a bugyi pelenka mint a sima?Miben segít?Mi a célja?

Figyelt kérdés

2023. jún. 26. 15:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
53%

Nálunk azért jó, mert ha a sima pelust adom rá rövidnadrággal, egy idő után összegyűrődik az eleje, meg össze-vissza áll rajta. A bigyis nem.

Meg a bugyisnak gumis a dereka. Ha iszik tejitalt a fiam, akkor nagyobb a pocija, utána lemegy neki. A sima csatos pelus ilyenkor elmozdult a hasán. A bugyis nem.

Amúgy nem szeretem, mert szerintem sokkal egyszerűbb ráadni a sima csatos pelenkát. De nekünk a gumis derék miatt praktikusabb a bugyis.

2023. jún. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%

Egyébként vékonyabb testalkatú gyerekeknek nem praktikus.


A kisebb nem

Bírja el a produktumot, a nagyobb pedig eláll a combnál, lecsúszik derékekánál is.


Nagyon kaszkadőr gyerekekre könnyebb ráadni.


Bedugod a lába helyére a kezed, megfogod a lábàt és belehúzod..

Pl az unokatesóm autistájàt csak bugyisba tudták beleszuszakolni..

2023. jún. 27. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nem értem ezt a gyorsabb dolgot a bugyi pelusnál, ahoz lekell venni a ruhát íhy az plusz.

A nadrágpelust meg alácsapom, vagy állva ráadom a ruha marad nem öltöztetem.

2023. jún. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

13


A nagyon problémásakat vetkőzteted, sima pelussal is, mert nem hagyja magát és a ruháját is belecsapja a kakába..


( az enyémek esetében veled értek egyet!)

12

2023. jún. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

13 vagyok 21 éve kisgyermek nevelő lehet én vagyok szerencsés, de soha nem találkoztam olyan gyerekkel akivel harcolnom kellett volna, és vetk{ztetni is csak akkor szoktam ha kakis lesz a ruhájuk.

3 gyerekem van, a bugyi pelusból kifolyt mindig a pisi, fele annyit nem bírt mint a nadrág

2023. jún. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!