Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Éjszakai szobatisztaság?

Éjszakai szobatisztaság?

Figyelt kérdés
Kislányom 4 éves múlt és éjszakára még pelust hord. Azt a tanácsot kaptam hogy vegyük le, éjszaka keltsem fel 1szer és aztán idővel majd magától is felébred. Én úgy tudom ez nem így működik de kipróbáltuk. Volt hogy már bepisilt mire keltettem hogy menjünk. És teljesen nyugodtan aludt a pisiben. 😔 Most nem tudom mi tévő legyek. Adjam vissza a pelenkát vagy tartsak ki és tényleg sikert hozhat ez a módszer?
febr. 6. 12:46
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

5 éves korukig teljesen normális. Addig ne eröltesd. Utána se csak akkor érdemes lesz utána járni mi oka lehet

3,5 éves a lányom, 2 éves kora óta nappalra és nappali alváshoz nem kell pelus de éjszakára és kakilni igen.

Nem aggódom pedig a tesója 2 évesen egyik napról a másikra szobatiszta lett minden szempontból.

febr. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Hát az én lányom is négy éves,3 éves korától szobatiszta.Egyszer sem kelt éjjel pisilni és nem is pisilt be.Azóta sem.Én nem adnék ekkora gyerekre pelust!
febr. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%

2!

Olvass el egy-két könyvet a témában és utána okoskodj!

febr. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%

Az én lányom 5 éves kora után lett éjszakára ágytiszta. Nappal már 2,5 éves korától szobatiszta volt balesetek nélkül. Ha nem adtam rá éjszakára pelust, bepisilt, és aludt tovább reggelig. Fel sem ébredt rá. Semmi értelme sem volt nem adni rá pelust, csak magamat szivattam mosással.

Egyszer csak nem pisilt be többet

febr. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
59%
A fiam áprilisban lesz 5, és kell éjjelre pelus, én nem keltegetem.
febr. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!