Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Éjszakai szobatisztaság és...

Éjszakai szobatisztaság és melipramin?

Figyelt kérdés
Ezt a gyógyszer írta fel 4,5 éves kisfiamnak az orvos mert éjszaka még bepisil. Van olyan akinek szedte a gyereke? Segített? Voltak mellékhatásai? Mennyi ideig kellett szedni?
ápr. 26. 15:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A fiaim elég későn, 5-5,5 évesen lettek ágytiszták. A nagyobbikkal megjártuk a nephrológiát, hogy kizárják a szervi bajt. Nem kaptunk gyógyszert, az idő megoldotta. A kicsinél már nem is stesszeltem ezen. Szerintem egyáltalán nem vagytok elkésve amúgy.
ápr. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
6 éves korra kell, hogy az ágytisztaság kialakuljon.
ápr. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én is így tudom hogy 6 éves kor. Az orvos mégis felírta most ezt a gyógyszert
ápr. 26. 15:43
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nem adnék a gyerekemnek (NAGGGYON nyomós!!!) ok nélkül központi idegrendszerre ható gyógyszert.
ápr. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nem adnám. Amúgy sincs elkésve semmivel.
ápr. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A fiam áprilisban volt 5 éjjel pelus kell, ez van.

Nem adnék neki gyógyszert.

ápr. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!