Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Maltex wc alakú biliről...

Maltex wc alakú biliről szeretnék véleményeket.Kényelmes bili?

Figyelt kérdés
Van a lànyomnak egy ikeàs az nem tetszik valamiért neki. Vettem szék formàjút amikor megkapta még kitartóan üldögélt rajta sikerült is belepisilnie de most már rà se akar ülni. Lehet, hogy kényelmetlen neki mert làtom a kört a fenekén gondolom nyomja.

#bili #Maltex
ápr. 29. 21:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk ilyen van. Az lányom hallani sem akart róla. 2,5 évesen kisbugyiban rohangált, pisihez hozta a pelust. Ha mondtam, hogy pisiljen a bilibe inkább hisztizett egy kört és bepisilt. Azután a harmadik szülinapja előtt egy hónappal az udvaron játszott és menni akart medencézni. Mondtam, ha pisil a bilibe, akkor mehet. (Láttam rajta, hogy már kell) Belepisilt kint az udvaron, este már önállóan pisilt bele.

Szóval kényelmes gondolom, de amíg nem érett rá, addig nem fogja használni.

ápr. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha a wcre vennel szukoiot es fellepot? Az olyan felnottes dolog es a kicsik szeretnek utanozni
ápr. 30. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekünk is ikeás bili van, az elején az én lányomnak sem tetszett. Viszont teljesen bele volt már habarodva akkor is a Jégvarázsba (persze nem látta a filmet, de a nővérének sok elzás cucca van, és nyilván utánozni kellett a nagyot), így kidekoráltam Jégvarázs matricákkal. Annyira tetszett neki, hogy utána már simán ráült.


Esetleg ezt érdemes megpróbálni nektek is, akár ő maga is ragaszthat rá, hátha meghozza a kedvét.

ápr. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!