Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » 2,5 éves gyerek nem hagyja...

2,5 éves gyerek nem hagyja hogy tisztába tegyem?

Figyelt kérdés
Lassan már szobatiszta kéne legyen, erre én még könyörgök neki hogy ne legyen már kakis pelusban. Szól hogy kakilni fog. Inkabb olyan mintha a dackorszak miatt lenne. De mit csináljak hogy belássa hogy ez az ő érdeke. Olyan mintha azt hinné hogy én annyira szeretek pelenkát cserélni és azért ellenkezik.
máj. 8. 12:30
 1/6 anonim ***** válasza:
71%

Megvàrod, mìg teljesen kèsz lesz? Ennyi idősen sokszor allva pelusoztam.

De ha làtja, hogy stresszelsz rajta, az csak olaj a tűzre. Olyankor tènyleg a dackorszak hat rà.

máj. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%
Legyen kakis pelusban, ha akar. Majd ha kicsípi a fenekét, akkor rájön.
máj. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%

Sosem kérdeztem, a tisztába tevés nem választási lehetőség.

Bölcsiben 22 éve pelenkázok, soha nem harcoltam 1 gyerekkel sem, szóltam hogy cserélünk, ha azt mondta nem, én mondta de és megfogtam a kezét és mentünk cserélni.

máj. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém torka szakadtából ordítva rúgkapál elemi erővel, ha nem akarja, de már egyéves kora óta. Pedig én se kérem ki a véleményét :-/ Nálunk az segített, hogy sokszor inkább kisgatyát kér pelenka helyett, ha választhat, és az már zavarja, ha pisis, tehát harc nélkül ki lehet cserélni. Ha résen vagyok és kétóránként elcsalom pisilni (pl. mondom neki hogy én megyek, akkor azonnal ő is akar), akkor meg nem is lesz pisis. A csak pelusba kakálás problémája minket elkerült.
máj. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%
#4 vagyok. A "kakis pelus kicsípi a fenekem és fájni fog" dolgot meg nem kötötte össze, pedig megtapasztalta és el is magyaráztam, felidéztem neki többször.
máj. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Oké.
máj. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!