Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Azok a szülők, akik mindenhova...

Azok a szülők, akik mindenhova is tologatják a babakocsijukat, tisztában vannak vele mennyire zavarják a közlekedést?

Figyelt kérdés
Megértem, hogy nincs más aki vigyázzon a gyerekre, de pláne forgalmas helyekre, bevasarlokozpontokba, boltokba, forgalmas utcakba, liftbe, minek kell babakocsival menni? Nem tudunk egymasra tekintettel lenni? Sajnos nagyon sok szulonel erzem ezt.

jan. 5. 16:23
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
75%
Troll
jan. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
63%
Ráadásul nem nagyon tud gondolkodni.
jan. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
70%
Akkor mégis mivel szállítsa a gyereket? Vagy ovis koráig zárja be a lakásba?
jan. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
78%

Bocs baszmeg,hogy élünk és nem zárjuk be magunkat a szobába.

Egyébként kerüld ki a babakocsit,vagy akkor a valagad,hogy nem férsz el mellette?

jan. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
80%

Bírom az ilyen én szartam a spanyol viaszt egyéneket

Remélem ha netán egyszer oregkorodban kerekesszékbe kerülsz akkor nem lépsz ki vele majd az utcára,mert kerülgetni fog kelleni téged.remelem tekintettel leszel másokra,hogy a liftbe se szallsz majd be vele.

jan. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
80%

Ez pont olyan, mint az emberek topikban tegnap este a "Nem érzi kellemtlenül magát az, aki panelba szül és zavarja a többi lakót a gyerekével?"

Valaki(k)nek itt nagyon alacsony a toleranciára való képessége.

jan. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
67%
Lehet ugyanaz a személy.
jan. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Szerintem van a kettő között egy jókora különbség. Míg a babákat nem kötelező forgalmas helyekre cipelni, de sokan megteszik, 0 tekintettel a másikra, addig egy tolószékes nem biztos, hogy otthon tud maradni.
jan. 5. 16:42
 9/32 anonim ***** válasza:
85%

De hova tegye, meséld már el?

Hagyja otthon? Nem mindenkinek van segítsége vagy párja, akire hagyhatja.

Különben is, a gyereknek ugyanannyi joga van az utcán való tartózkodáshoz, mint neked vagy bárki másnak. Szüksége is van a levegőzésre, a környezete megismerésére.

Engem meg a gyökér elektromos rolleresek zavarnak, és? Akkor is lesznek, ha a fejemre állok.

jan. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
86%

Honnan tudod, hogy miért tolja arra? Lehet orvoshoz viszi, hazafelé meg nem akar 2x fordulni, így bemegy vásárolni vele. Elég nagy a járda, és a bevásárlóközpontok is. Simán ki lehet kerülni. A babakocsi sem nagyobb, mint egy bevásárlókocsi. Az nem zavar?

Amúgy a járdán bicikliző, rollerező emberek sokkal idegesítőbbek és veszélyesebbek is.

jan. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!