Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Mikor kezditek/kezdtétek a...

Mikor kezditek/kezdtétek a bilire szoktatást? Mi volt a feltétele nálatok?

Figyelt kérdés
Kérem, kerüljük a háborút és egymás lepontozgatását! Aki csak azért jön, hogy vitatkozzon, inkább menjen máshova. Előre is köszönöm!:)

2012. júl. 5. 15:53
1 2
 11/11 Bogyo110 ***** válasza:
Kislányom 17 hónapos !Kb egy hónapja keztük el a bilizést ukb 20-30 percenként rültettem és montam neki hogy most pisikélünk és kb a második ráültetésre már bele is pisilt .Most ott tartunk hogy nappal ha ithol vagyunk csak egy kis bugyi van rajta és ha pisilnie kell akkor megy a bimbihez és ráprobál ülni hát ez nem mindig sikerül mert elég szélesa bimbink karimája,de tudja hogy oda kell pisilni aztán visszük a vécébe kiöntjük és ő Húzza le szerintem ezt élvezi a legjobban.Kakilni a reggeli kakaója után szokott igy azt a bimbin fogyassza el és utánna megy is nemsokra rá a kaki ! uhogy mi már napközben csak akkor használunk pelust ha alszik vagy ha elmegyünk itthonról!
2012. júl. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!