Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Mi a véleményetek a libero...

Mi a véleményetek a libero leszoktató pelusról? Ja és én nem látom a libero klubban vagy megszűnt?

Figyelt kérdés
2013. máj. 20. 10:17
 1/3 anonim ***** válasza:

szia, na erre én is kivi vagyok, én is most gondoltam, hogy kipróbálnánk, és kiváltanám a klubkódokból, és én sem találom...


De nekem tudod mi a furi? Hogy akkor ezt 1 pisi után kidobjuk? Mert ugye ha nedves érzetű, akkor már 1 pisi is érződik rajta, nem? akkor csak nem hagyom abba, nem, vagy hogy ?


bocs, hogy a kérdésedre válaszolni nem tudok...

2013. máj. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát ezt sajnos én sem tudom. Azt hittem majd írnak páran tapasztalatokat, de úgy látszik senki nem használta. Vagy ebbe a kategóriába már nem járnak akik használták.
2013. máj. 20. 16:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom sajnos, hogy megszűnt-e, de mi próbáltuk, és nagyon nem vált be. Ahogy írták, igen egy pisi után kuka. Nem gazdaságos. De nem is ez a lényeg. Mi a sima pelust használtuk úgy, hogy rajta volt nappal, és ha szólt, akkor csak levettem, (ami sokkal könnyebb, mint a leszoktatót, mert az ugye bugyi jellegű) és ha tiszta volt, vissza is tudtam rakni rá ugyanazt. Volt, hogy két-három napig egy pelust használtunk, mert "vigyázott" rá :) A másodiknál már biztos nem fogok venni ilyen bugyipelust.
2013. máj. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!