Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Aki már "átesett" a szobatiszt...

Aki már "átesett" a szobatisztaságon, válaszolna, jó ez így?

Figyelt kérdés
Kb egy hete nincs pelus a fiamon (júliusban lesz 3), ha lemegyünk a játszótérre, akkor sem adok rá, meg a délutáni alvásnál sem, csak éjszakára. Lent is nagyon ügyesen szól már, itthon is csak kétnaponta egy pisi folyik be, illetve ha kakilnia kell, akkor kéri a pelust. Akkor adtam még rá, amikor hosszabban autóztunk, ezzel nem rontom el a dolgot? Szerintetek jól csináljuk?

2013. máj. 21. 08:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem tökéletes, nálunk is volt ilyen fázis mindegyik gyerekkel.
2013. máj. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez így nagyon jó szerintem.
2013. máj. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is. Bár valószínűleg autózáskor is tudna már szólni, ez csak a saját magad megnyugtatása. Én ennyiben csináltam csak másképp, hogy ha messzebbre mentünk, akkor sem kapott pelust, maximumváltóruhát raktam be. De emiatt visszaesni nem fog, ha úgy kérdezed.
2013. máj. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, erre gondoltam, köszönöm a válaszokat! És ez a pelusba kakilás meddig tart kb? Mire számíthatok?
2013. máj. 21. 11:58
 5/8 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet kiszámítani.

Egyik lányom 4 hónappal azután hagyta el a pelusba kakilást,hogy már éjjel-nappal pelus nélkül volt. (3,5 évesen) Ő ezt később tudta csak elengedni. Oviba is járt, az oviban nem kakilt sosem. (Igaz fél napos volt)

Én nem erőltettem, és szerintem nem jártunk rosszul.

2013. máj. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én vettem gumilepedőt azzal letakartam az ülését, rá egy textilpelenka és úgy autóztunk pelus nélkül. Persze sok váltóruhával.

A pelusba kakilást nem tudom, mert nálunk nem volt ilyen.

2013. máj. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
tökéletesen csinálod :)
2013. máj. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Éjszakára sem adtunk pelust, nejlon ment a lepedő alá a biztonság kedvéért, de csak két éjszakára.

Ugyanis nem lett baleset, meg azóta se :)

2013. jún. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!