Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Mi tortent a lanyommal? El...

Mi tortent a lanyommal? El vagyok keseredve.

Figyelt kérdés
Egy hete mar csak bugyija votl, wc-re jart. Erre ma reggeltol nem szol, allandoan bepisil. Mit rontottam el?
2013. júl. 8. 19:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, vannak visszaesések. Ne aggódj!
2013. júl. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Így van ahogy első mondja, ne ess kétségbe.
2013. júl. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Adjak vissza ra pelust, vagy mit csinaljak?
2013. júl. 8. 20:14
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nem adtam a lányomra vissza a pelust, igaz sokat kellett takarítanom, de pár nap alatt abbahagyta.
2013. júl. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ugyanez van most nálunk is. Bölcsiben sem pisilt be már egy hete, aztán ma pl. mindenfelé, még be is kakilt. Nem adnék rá pelust semmi pénzért. Végigalussza az éjszakát bepisilés nélkül, nehogy már azért kapjon pelust, mert eljátsza az időt, és nem ül rá időben. Kitartás, prószáld meg kb. óránként ráültetni a wc-re, aztán rááll.
2013. júl. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Megprobalom akkor raultetni a wc-re. A bolcsiben nem tudom,MIT csinalnak, make megkerdezem.
2013. júl. 8. 20:37
 7/7 anonim ***** válasza:
Pelenkát szerintem ne add vissza,azzal csak összezavarod. Tanulja meg hogy most már eljött a bugyis korszak,legyen természetes hogy szólnia kell. Nekünk bevált. Sok sikert!
2013. júl. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!