Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Mit tegyek, ha kislányom...

Mit tegyek, ha kislányom belenyúl a wc-be, smikor beleöntjük a bilit?

Figyelt kérdés

Még csak pár napja pisil, kakil bilibe, de úgy örül, amikor kiöntjük, és belenyúl, hogy meggyőződjön róla, hogy tényleg benne van. amúgy nagyon édes, fertőtlenítem a wc-t, meg utána kezet mosunk, de szerintem ez nem elég. nem akarom lefogni a kezét, meg örülök, hogy érdeklődik, és tudom, hogy ez neki fontos tapasztalat, de ...

ötletek?



2013. aug. 17. 11:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Akkor öntod ki, amikor nincs ott a gyerek.
2013. aug. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mikor akarod majd felvilágosítani, hogy nem igazán bevett szokás WC-be nyúlkálni? Nem fog megállni a növésben, ha leszoktatod róla. Sokkal inkább segíts neki, hogy ő húzza le a WC-t.
2013. aug. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

azt akarja, hogy együtt öntsük ki, különben elviszi és rángatja, kiborítja...

persze mindig mondom, hogy nem nyúljunk bele, mert piszkos.

2013. aug. 17. 11:50
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor megfogó a kezet es nem engedned belenyúlni. Baxus, annyira undorító.....
2013. aug. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg semmi baja nem lesz tőle, de attól sem, ha rászólsz, hogy nem szabad belenyúlni. Fontos tapasztalat, de ugyanezt a tudást máshogy is megszerezheti. Inkább mással próbálja ki ezt a beleöntöm és benne van dolgot, ne a wc-vel.
2013. aug. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Fúj, ez undorító!

Oké, hogy szabad nevelés, ne korlátozzuk a gyerek önkifejezését bla-bla, de ez már nagy fokú túlzás.

Soha nem engedném a lányomnak, hogy akár a wc peremét is megfogja.

2013. aug. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

hmm... az is fontos tapasztalat pl, ha a konnektoba nyúl?...

úgy látom, egyre inkább hódít az a divat, hogy csak dísznek vagyunk a gyerek mellett, mert majd mindent megtanul magától... Jó ez kissé túlzás volt, de már tényleg efelé haladunk...:(

2013. aug. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ötlet? Egész egyszerűen nem hagyom és pont. Meg lehet fogni a kezét és nem engedni, elmagyarázni. Ha nem tetszik neki, hát szörnyű, biztos lelki beteg depis felnőtt lesz ezért is... Úristen.
2013. aug. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 VIvikee:$ válasza:
én nem tudom nekem nincs gyerekem de szerintem nem kéne ott lennie akkor a gyereknek
2013. szept. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!