Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Hallott már valaki olyat,...

Hallott már valaki olyat, hogy a szobatisztaságra nevelés eszközeként a gyerek fejét bele kell nyomni a saját ürülékébe?

Figyelt kérdés
Férjem elmondása szerint anyósom így szoktatta őt szobatisztaságra. Én megdöbbentem, nem találok rá szavakat (bár anyósomból mindent kinézek).

2013. aug. 24. 18:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%
jesszus, igy a kutyákat szokták, bár szeerintem ott sem igazán hatásos, legalábbis az enyémet nem érdekelte és mégis magától szobatiszta lett.
2013. aug. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem hallottam ilyet, de elképzelni sem tudom, hogy valaki megteszi.
2013. aug. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Elmondtam anyukámnak is és szerinte viccelt a férjem.

Rákérdeztem ezért újra a férjemtől, de nem viccelt. Őt így szoktatta le az anyja a pelusról. Jól kikeltem magamból, hogy ez egy állat, erre a férjemet bántottam meg. Nem térek magamhoz, és persze a férjem szerint álszent vagyok, mert az anyjának is más tanácsolta, tehát többen is csinálták?!

2013. aug. 24. 19:01
 4/20 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezd meg az anyósodat is, valszeg ő jobban emlékszik a dologra mint az akkor max 3 éves férjed.
2013. aug. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
A kutyáknál szokták,de csak a pisibe. És csak az orrát. Lehet régen csinálták. Ki tudja miket teztek a régiek. Én szeméky szerint a kutyáimnak se csinálnám nemhogy a gyerekemnek. Jóhogy nem csomagolták kakis pelusba a kis bksijukat.:-)
2013. aug. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Éppen a leszoktatás a téma a családban és ma mesélte ezt anyós a férjemnek, tehát nem a férjem emlékszik rá, hanem ma hallotta anyóstól...
2013. aug. 24. 19:50
 7/20 anonim ***** válasza:

Én is csak kutyák esetében hallottam, és csak a pisinél, hogy régen így csinálták, de hogy hatásos volt-e...?


Mindenesetre, ha a férjed meg van sértődve a megjegyzésed miatt, akkor kérdezd meg tőle, hogy minek tartana téged, ha a gyereketek fejét majd belenyomnád az ürülékébe.

2013. aug. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Bízom benne, hogy csak egy buta vicc...

Ha valaki ezt megteszi egy gyerekkel, az nem szülő, csak egy... nem írom le, mert kitiltanak.

2013. aug. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Nem szoktam ilyet írni, de ez tuti kamu. Ilyen elmebeteg nincs a Földön, hogy a gyerek fejét pisibe kakiba nyomkodja. Még háziállatnál sem csináltam, pedig volt 1-2.
2013. aug. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
19%

Igen a kutyaknal! Mi ez az anyosutalat a noknel? Megiscsak hozzamentel a fiacskajahoz akit O nevelt nem? Kis tisztelet nem artana...

Mellesleg a ferjed csak viccelt szerintem es Te bevetted... Azota is biztos ezen rohog a haverjaival...

2013. aug. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!