Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Lányom a héten tölti a kettőt....

Lányom a héten tölti a kettőt. Nyár közepe óta volt szobatiszta, éjszakára sincs pelus. Meddig tart még? Mitől eshetett vissza? Teljesen megrekedtem, mit csináljak? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Nem régen elkezdett bepisilgetni. Eddig azt hittem,hogy a megfázás miatt-más ezzel nyugtatott- majd azt hittem a felfázás a ludas,mert pár napig olyan kevéske és sötét volt a pisije- de most sem megfázva,sem felfázva nincs.

Nem erőltettem a szobatisztaságot,magától ült rá a bilire,ha akart a wc-re ültettem...

Látszólag semmi oka nem lenne,hogy vissza esett (nincs bölcsi,a kistesója már 7 hónapos,nem voltunk sehol,itt sem volt senki idegen-sőt nem idegen sem,szóval semmi változás az életében).

Már nagyon elegem van,nem értem miért csinálja ezt?

Türelmem már semmi! Soha ennyit még nem mosott rá a gép! A testvérei sem csinálták ezt! sőt a környezetünkben sem volt ilyen,így az ismerősök sem tudnak segíteni.

Vissza adjam a pelenkát? Meddig tarthat még? Miért pisil be?



2013. szept. 9. 14:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Szokott ilyen lenni, hogy amikor eljön az ősz, rákerül a melegebb ruházat, akkor nem érzik. A te döntésed, hogy vissza adod-e, vagy kitartasz -ki tudja meddig-.
2013. szept. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

El sem indul sokszor a bili/ wc irányába!

Nyár vége fele is volt már rajta hosszú nadrág,akkor nem volt ilyen.

2013. szept. 9. 14:31
 3/9 A kérdező kommentje:
Kínomban már nem csak magyarázok,hanem már óránként kérem,hogy pisiljen,de már ebben sem társ.
2013. szept. 9. 14:31
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem beszél még? Kérdezd meg szeretne-e pelust? Nem okoskdok, az én kislányom 2 éves múlt, még egyáltalán nem érdekli a szobatisztaság (sajnos) , kifejezetten kéri a pelenkát, nyáron is ha kiszállta a medencéből egyből jött pelenkáért - én úgy vettem észre a Húga miatt van ez ( 8 hónapos a Húgi) , mintha ő is baba akarna maradni... ezért írtam, hogy kérdezd meg mit szeretne?
2013. szept. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szeret bugyiban lenni, a kérdésre semmilyen választ nem ad.
2013. szept. 9. 17:02
 6/9 nettybaba43 válasza:
Na ebben nekem is segíthetnétek mert az én kisfiam is már 2 éves lett és nem beszél semit az anya szón kívül de mindent megért és nem akar bilizni se játzik a bilivel hiába ültetem rá nem marad meg rajta sehogy sem nem tudom hogy szoktassam rá
2013. szept. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Akkor még sehogy. Még nem érett meg rá!

Majd amikor úgy érzi,hogy kész,akkor rá fog szokni,ne aggódj :-)

Az persze nem baj,ha kísér Titeket a wc-re,és látja,hogy Ti sem pelust hordotok,ha fiú lévén Apát látja hogy a wc-be pisil... És vehettek Neki egy szűkítőt is,hátha esetleg úgy hamarabb rászánná magát :-)


Ma beszéltem a védőnővel,aki megnyugtatott,hogy előfordul az ilyen,bár nem sűrűn. Idővel vissza áll a bili/wc használatra,addig meg maradhat a pelus. Lehet,hogy csak jövő nyáron,de lehet csak 1-2 hét az egész. Legyek türelmes. Hát,így már elég nehéz türelmesnek lenni,más lenne,ha nem lett volna két hónapig szoba és ágytiszta. :-(

2013. szept. 12. 14:02
 8/9 nettybaba43 válasza:
Hát igen engem is mindíg elkísér a wc re próbáltam őt is ráültetni néha de csak nem megvárom míg megszólal normálisan és akkor már hátha rátudnám valamelyikre szoktatani. Csak az a fránya pelus ne kellene annyit tud pisilni hogy csak na.
2013. szept. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

2 éves!!!!

Sokan a 3 és fél évessel küzdenek!


Légy türelmes!!!! Lehet, hogy a törelmetlenséged csak feszélyezi!

2013. szept. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!