Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Mosható vagy eldobható leszokt...

Mosható vagy eldobható leszoktató pelus vagy csak kisgatya?

Figyelt kérdés

Fiam 19 hós csak, de eszeveszetten üvölt és kitépi magát, ha pelenkát akarok adni rá. Volt, hogy feladtam és kapott simán nadrágot, persze bepisilt rögtön kétszer és utána hagyta a pelust, másnap újra üvölt. Érdekli a bili és a bilis könyvben húznak alsónadrágot, egyébként rendkívül értelmes gyerek.

Arra gondoltam, hogy vennék neki alsónadrág kialakítású leszoktató pelenkát, de itt sokaktól azt olvastam, hogy pénzkidobás. Az én fiam viszont még kicsi.


2017. dec. 12. 08:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Mosható pelenkat használunk, a mosható leszoktató számomra ezért szimpatikus. Viszont az csak egy kisebb pisit bír. Ha magára a bilire nyitott jó lehet, de ha meg nem annyit nem bír, hogy bevalljon nektek
2017. dec. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Èn a helyedben azt tenném, hogy játékból mikor otthon vagytok nincsen semmi levenném a pelust és kisnadrágot kapna, és próbálkoznék awc-bilizéssel. Ha nem megy akkor vissza a pelenka. DE kérdés, hogy azért akarja-e mert látja a könyvben vagy agyilag tényleg ilyen korán megérett rá. A pisi és kaki kontrolálása kb a gyerekeknél 2-3 éves kor között jön el. Ekkor tudatosul az agyban, hogy azt lehet kontrolálni.
2017. dec. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Még 7 éve a libero pontokat be lehetett váltani lányos leszoktató libero pelusra. Így megérte,amúgy meg egy fillért nem fizettem volna érte,mondjuk nem is tudom mit vártam amikor őt a pisis ruha se zavarta,szóval mind1 volt mennyire érzi,hogy pisis rajta a pelus (leszoktatóba jobban érzi).

Aztán up&go pelus jött és mind a 3 gyereknél amikor elkezdte a bili őket érdekelni erre váltottunk. Tetszett nekik mert ők is le bírták húzni meg föl és mintha rajtuk is bugyi lett volna mint a nagyokon. Amikor már tényleg nagyon jól haladtak akkor elmentünk a boltba és választhattak maguknak bugyit (persze rajzfilm figurások előnybe voltak) örültek mint a fene,mindig elmondtam,hogy ebbe nem szabad bele pisili/kakilni. Pár alkalomtól eltekintve amikor tényleg a legutolsó pillanatba pattantak fel,hogy futás a wc-re,de nem értek már oda nem volt gond.

A harmadik gyerek lett szobatiszta ilyen korán, az első kettő 2,5-3 év között

2017. dec. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi alapból Pampers-t használtunk, így szobatisztaságnál Pampers Pants bugyipelenkát. De ezt is akkor, amikor a sima többször száraz maradt (2,5-3 éves kora körül).

Én nagyon szerettem a bugyipelust.


De nálatok még nagyon messze a szobatisztaság. Mert az nem úgy kezdődik, hogy nem kell pelus, hanem hogy jelzi, ha pisilnie kell.

Tehát neked azt kell egyenlőre elérned, hogy ne tépje le magáról a pelenkát.


Kipróbálhatod a bugyipelust, az is sokat bír, csak drágább, mint a nadrágpelenka.

2017. dec. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Vettem pampers nadrágpelust és 3 alsógatyát.

A pampers csak átmeneti lesz, mikor megy a hiszti... ha leszoktató kell majd, akkor valszeg moshatót szerzek be.

2017. dec. 12. 13:22
 6/6 A kérdező kommentje:
Megint ment a harc,aztán kis ide-oda pisi után bele a bilibe,nagyon örült magának :)
2017. dec. 14. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!