Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Miért kell bevinni nem szobati...

Miért kell bevinni nem szobatiszta kisbabákat a medencébe strandon?

Figyelt kérdés
Itt olvastam a témában, kivétel nélkül azt látom, hogy nem mindent tart bent, de amúgy is sejtettem. Akármilyen aranyos, attól még nem szeretnék a pisijében meg az egyéb hígabb dolgokban fürdeni. Ráadásul elkaphatnak ők is mindenféle fertőzést, minden szempontból felelőtlenség. Biztos, hogy amíg kicsi, előbb vennék otthonra egy felfújható medencét.
2018. júl. 21. 14:06
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
93%

A jobb (mosható) úszópelenkák a hígabb, de vizeletnél azért sűrűbb cuccot simán benttartják.

Tavaly olyat használtunk a tengernél és csak belül volt olyan a pelus. Ha "szökött" volna a matéria, akkor vagy a derékrészen vagy a combguminál is olyan lett volna.


Amúgy azzal egyetértek, hogy egy igazán picinek az otthoni pancsoló jobb, de nem azért, mert mit enged vagy nem enged ki a pelenka, hanem mert a gyereknek egészségesebb.


De azt azért hozzáteszem: átlaggyerek 3 éves kora körül szobatisztul. Akkor meg már szeretnek a lábmosónál nagyobb vízben pacsálni, ezért teljesen érthető (ha mi vesegond miatt nem is megyünk) hogy kiviszik őket a strandra úszópelenkástul.

2018. júl. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
Végre egy értelmes, nem támadó válasz, köszönöm.
2018. júl. 21. 14:38
 13/32 anonim ***** válasza:
52%
Nem kell medencébe meg strandra járni és akkor nem kapsz el ott semmit, ennyi!
2018. júl. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
Eddig azt hittem kell, a fenébe :O
2018. júl. 21. 14:42
 15/32 anonim ***** válasza:
70%

Ha már hozzá van táplálva a baba, akkor nem híg a széklete. 6 hónapos korától.

Kisebbeket meg nem igazán visznek strandra.

2018. júl. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
69%

Akkor egy anyuka 4 evig(a varandossagtol kezdvemivel azt is megszoljak h ne menjek vízbe ha nem muszáj egésze a szobatisztasagig?) ne is Menjen a strandra mert van akinek nem tetszik? Haha :D

Szerintem a felnőttek sokkal undorítóbb dolgokat is nyomhatnak a vízbe.

Mivel nincs tiltva ezért nem sok beleszolasod van :D majd nem viszed a gyerekedet aztán Ennyi! Én attól még viszem és remélem találkozunk hogy jól odapisilhessen :D:D

2018. júl. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 babyboom567 ***** válasza:
88%

Kedves Kérdező!

Te most a gyerekpisitől félsz, mikor a felnőttek gombás lábbal,körömmel, kitudja milyen folyással(főleg idősek akik 25-30 éve nem voltak nődokinál),menstruálva(hisz tampont lehet használni)esetleg kitöröletlen fenékkel fürdenek.És te ebbe bemész, de a gyerekmedence,gyerekpisivel fujj. gratulálok:)

2018. júl. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
74%
Az egészséges baba vizelete steril. De a medence vizet amúgy is folyamatosan vegyszerek, nem a baba pisi, hanem jóval inkább a többiek mindenféle nyavajái miatt. A rendes úszópelenka (nekünk mosható van) pedig a pisin kívül mindent bent tart.
2018. júl. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:

Lehet menni gyerek nélkül, valaki vigyáz rá. De igazából nincs kedvem itt vitatkozni, összegyűltek szépen a "nekem mindent szabad és körülöttem meg a gyerekem körül forog az egész világ" típusú emberkék :)

Én aszerint élek, hogy mindenki csinálja amit szeretne, addig amíg másokat nem zavar azzal. Nyilván nem mindenki, ezt el kell fogadnom és kerülni az ilyet, még ha nem is könnyű. Nektek jogotok van vinni a pelenkás gyereket a medencébe, hát nehogy már akkor ne.

2018. júl. 21. 16:21
 20/32 anonim ***** válasza:
71%
Szia. Az én kisfiam 20 hónapos, és még nem voltunk medencés strandon (csak Balcsin), én félek a fertőzésektől, ezért nem viszem. A kertben van medencéje. Én sem értem. De azt sem, hogy felnőtt emberek miért pisilnek bele (ők már vissza tudnák tartani..) vagy nemibetegen miért mennek a medencébe.. Szóval tőlük is meg lehetne kérdezni.
2018. júl. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!