Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Miért kell bevinni nem szobati...

Miért kell bevinni nem szobatiszta kisbabákat a medencébe strandon?

Figyelt kérdés
Itt olvastam a témában, kivétel nélkül azt látom, hogy nem mindent tart bent, de amúgy is sejtettem. Akármilyen aranyos, attól még nem szeretnék a pisijében meg az egyéb hígabb dolgokban fürdeni. Ráadásul elkaphatnak ők is mindenféle fertőzést, minden szempontból felelőtlenség. Biztos, hogy amíg kicsi, előbb vennék otthonra egy felfújható medencét.
2018. júl. 21. 14:06
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
A nemi betegség nevéből adódóan nemi úton terjed. De igen, nyilván az ilyenek is zavarnak, alap lenne, hogy úgy sem mennék bele, de szerintem ez is. Örülök, hogy azért vannak akik egyet értenek.
2018. júl. 21. 16:38
 22/32 anonim ***** válasza:
90%
Drága bogaram, a medencevízben a babapisi a legkevésbé undok dolog ami belekerül. Van benne leázott izzadtság, bőrkeményedés porladva szétazva a nénikék-bácsikák lábáról, hüvelyi folyás és jóó adag körömgomba kiázva a lábujjkörmök alól....nézz már szét a strandokon kik mennek bele...a babapisi miatt aggódnék legkevésbé. De még a babafost is előbb "választanám" mint a felnőttek leázott talphámját meg gombáját! (40 felett minden 3. ember lábkörmei gombásak)
2018. júl. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
84%

Azért nem viszem medencébe, mert őt féltem. Pont a fentebb már felsorolt okokból. Inkább természetes vizekben fürdünk, abban jobban bízok. Akkor is, ha a halak belekakilnak.

Az otthoni medencébe ugyanúgy belepisil. Pont nem érdekel, attól a kis szentelt víztől csak tisztább lesz. 😁

2018. júl. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
89%

Én inkább a gyereket félteném és nem a pisijétől félnék.

Ahogy írták már annyi minden egyéb dolog van ami rosszabb egy babapisinél hogy nem attól kell tartani hanem azt a vabát félteni,

Tamponos, gombás, hüvelyváladékos, spermàs, felnőtt pisi, takony stb. Még mindig a babapisi a gond?

2018. júl. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
87%
Kérdező, van gyereked? 😂 Persze, majd nem megyek strandra, mert valakinek szúrja a szemét az ÚSZÓpelenkás gyereke(i)m. És igen, mindenkinek van a közelében 3 mama, 4 papa,stb akik majd vigyáznak rájuk, amíg én lógatom a lábam. Jajj de reális. Illetve a gyerek se élvezze a nyarat 😀 szeretem az ilyen poénos kérdéseket. Még sose láttam kakit egy gyerekmedencében sem, pedig 3 éve rendszees látogatói vagyunk. Maximum az a zavaró, amikor a kisgyerek tök pucéran fürdik/ mászkál, ha szobatiszta, ha nem. Mindenkinek kellemes nyarat! :D
2018. júl. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
Nincs, de ez teljesen lényegtelen, tarani szoktam a véleményemet, akkor is, ha én kerülök majd abba a helyzetbe. Egy ideig szerintem azért nem is akartam egyáltalán, mert láttam egy-egy hogy viselkedik, de beláttam, hogy a szülők a hibások, és lehet ezt majd rendesen is csinálni.
2018. júl. 22. 14:11
 27/32 anonim ***** válasza:

5-ből 4 ember belebrunyál a medencékbe. Lehet tagadni, de ugyanmár, minek? csak őszintén!

nem a babapisi lesz az, ami bajt okoz.

brutál módon klórozzák a vizet, felhígul a vizelet seperc alat.

de ha aggódsz ilyen miatt, menj természetes vízbe. ugyan abba az állatok is beleintézik a dolgukat (fújj, igen a halak is), mégis tisztább, mert lényegesen nagyobb a víztömeg.

2018. júl. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
52%
Amúgy, bocs az offért de ki az akinek nemibetegen van kedve a picháját áztatni? Van ilyen beteg állat,de komolyan?
2018. júl. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
Az is offolt, aki egyáltalán megemlítette. Nekik sem kéne, de biztos ők is úgy vannak vele mint itt a kedves válaszolók, hogy ha más is belemocskol, hát ők is. Tetézzük még, úgyis mindegy.
2018. aug. 1. 13:57
 30/32 anonim ***** válasza:
100%
Én soha nem pisilek bele és másról sem feltételezem. De attól még látom a gombás lábkörmöket, pikkelysömörös néniket és izzadtságszagí férfit-nőt. A folyás meg természetes, nem kell ahhoz nemibetegnek lenni. Szóval a babapisi zavar legkevésbé.
2018. aug. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!