Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ugy érzem fogytán a tejem mit...

Ugy érzem fogytán a tejem mit tehetnék hogy tőbb legyen. :? .8 hetes kislány anyukája

Figyelt kérdés
2008. nov. 16. 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ha érzem, hogy egy kicsit kevesebb, akkor laktoherb teát iszok. Azt lehet folyamatosan is alkalmazni, és akkor elvileg nem csökken a tej. Sok folyadékot (főleg vizet meg rostos leveket)kell inni. Nálunk a gyerekdoki ír fel gyógyszert(a nevét nem tudom, nem a tejszaporításra találták ki, valahogy a bélműködést befolyásolja, sőt rá van írva, hogy terhesség és szoptatás alatt nem alkalmazható, de több lesz tőle a tej. Nálunk sok embernek írják fel, és eddig nem hallottam, hogy bárkinek baja lett tőle, csak a tej lett több.).

Remélem tudtam segíteni.

2008. nov. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Minden szoptatás után fejd ki az utolsó csepp maradékot is. Amíg ugyanis marad benne, a szervezeted ( ami nagyon okos kis szerkezet ) úgy érzékeli, hogy nincs is rá szükség, ezért legközelebb nem termel annyit. ( ez a kereslet-kínálat elve szerint működő, csodálatos mechanizmus )


Ezen kívül fogyassz sok folyadékot, ezen belül is valamilyen szoptatós teakeveréket, vagy próbálj ki valamilyen homeós tejserkentő bogyót.

2008. nov. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2008. nov. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia!Ne idegeskedj. Nálunk 6 hetesen kezdődtek a problémák. Nekem a More Milk kapszulát ajánlották, BEVÁLT. Kipróbálhatod esetleg, nem olcsó 6500Ft,de nekem nagyon használt + igyál sokat(én napi 5-6 l ittam,iszok).A laktoherb teát is prórbáltam, inkább csak a lelkemnek tett jót. Mindenkinek más jön be. Ne add fel:)Sok sikert:) Mi már 7 hónaposak vagyunk és még napi 2x szopizik a szilárd hamik mellett)Bogi
2008. nov. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
kősz a segitséget...mindent kiprobálok..
2008. nov. 17. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!