Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Gyakran előfordul rendszertele...

Gyakran előfordul rendszertelen menstruáció a szoptatás alatt?

Figyelt kérdés
Áprilisban szültem, rá 3 hónapora meg is jött rendesen, azóta is 28 naponként volt rendes mentruációm pedig szpotatok. Most szombaton kellett volna megjönnie de még mindig semmi. Csináltam tesztet, negatív lett. Mondjuk nem baj ha esetleg terhes lennék mert 1/2 év múlva úgyis szerettünk volna kistestvért gyártani. Most nem értem mi lehet velem. Lehet, hogy nem mutatja ki még a terhességet a teszt, vagy valami más lehet? Volt valakinek ilyen?
2008. nov. 26. 07:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Ugyan ez volt nálunk is.Azóta megszültem a második lányunkat is.Csinálj még egy tesztet a hét végén addigra hátha termelődik annyi hormon amit a terhességi teszt is kimutat.
2008. nov. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%

Szia! Nekem azt mondta a dokim, hogy amíg szoptatok, addig ne is reménykedjek abban, hogy rendesen visszaáll a mensi. 3 hónapos volt a bébi, amikor először megjött, majd rá 42 napra, azóta semmi. Most 7 és fél hónapos.

Üdv.

2008. nov. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A lányom 3 hónaos volt mikor megjött elözször,pedig még mindég szoptatok.Azóta minden hónapban megvolt,de mindég késöbb jött.
2008. nov. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem a két fiamnál megjött szoptatás alatt a mensi,az egyik 3 hónapos volt,a másik 5 hónapos. Onnatól rendesen 28napra jött meg mindig. Rendesen beállt a szervezetem.

Ha hétvégéig nem jön meg,csinálj még egy tesztet.


üdv

2008. nov. 27. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Szombaton csinálok egy újabb tesztet.
2008. nov. 27. 07:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!