Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A babám két hetes és és néha...

A babám két hetes és és néha annyira mohón eszik hogy a végén az egészet kihányja? Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
2010. aug. 5. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha szoptatsz,akkor kicsit fejj ki szoptatás előtt,akkor nem ömlik a tej a szájában,kicsit dolgoznia kell érte,akkor talán nem habzsolja túl magát.:)
2010. aug. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! én is azt javaslom, ha szopizik előtte kicsit fejj ki. Közben néha meg is állhattok, hogy büfikézzen. Te meg maradj nyugodt, ne idegesked és hamarosan mindketten beletanultok. :)
2010. aug. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a fentieken kívül nekem az is bevált, hogy folyamatosan mondtam neki, hogy szépen lassan egyen, mert csak félrenyeli és egy idő után lassabban evett.
2010. aug. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia!Az én lányom 5 hetes és ugyanezt csinálta!Én úgy oldottam meg,hogy mikor már félig megkajált levettem ciciről és büfiztettem,majd visszatettem és evett tovább!Nagyon bevált a módszer,mert nem jött vissza tej!Mostmár nem is kell közben büfiztetni,mert már nem olyan mohó!
2010. aug. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nagyon köszi a hasznos válaszokat!
2010. aug. 7. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!