Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Aki anyatejleadó milyen...

Aki anyatejleadó milyen ajándékot kapott?

Figyelt kérdés

Aki anyatejleadó és leadott 30 liter tejet 3 hónap alatt az milyen ajándékot kapott?

És,aki 60 litert adott le?


2010. aug. 10. 10:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%

Én 80,4 litert adtam le 6 hónap alatt. Egyetlen egyszer kaptam egy babakönyvet, amiről 5 mp alatt lerágott a gyerek valami ragasztott részt, úgy halásztam ki a szájából.

Mikor befejeztem a leadást és bementem leszámolni, azt sem mondták, ukmukfuk. Vacilláltam, rákérdezzek-e az ajándékra, de inkább hagytam.

2010. aug. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
54%

Szia!

Én 10 hónap alatt 103 litert adtam le, és egyszer kaptam egy a cserepes virágot.

2010. aug. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Most tartok 245 liternél, de nemsokára befejezem (kislányom 13 hónapos). Először egy kis szandált kaptunk, utána egy kisebb könyvet (mondókák vannak benne), Mikulásra kaptam melltartóbetétet és szaloncukrot, később kaptunk egy nagy mesekönyvet (Hüvelyk Matyi). Legutoljára FRIA fültisztítót kaptunk glicerines oldattal. Plusz a védőnőtől is kaptunk ajándékot, hogy sok anyatejet adtam le (bonbon, foglalkoztató füzet, neogranormon minták).

2010. aug. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én sem kaptam ajándékot, de nem is vártam el, ez nem erről szól szerintem, hanem a segítségnyújtásról (és persze van akinek a pénzről).

Csak egy köszönő "oklevelet " kaptam a végén, annak nagyon örültem :)))

2010. aug. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell leszólni a másikat "kedves" negyedik! Azért elfogadtad érte a pénzt nem? Akkor te is a pénzért csináltad! Képzeld én nagyon örültem havi 50-60 ezer Ft-nak. Te nem örültél volna neki? Na ne röhögtess! Nem szeretem a szánalmas embereket!
2010. aug. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
54%
100 liter fölött járok 3 hónap alatt, és még semmilyen ajándékot nem kaptam. Nem is tudtam, hogy kellene. Ti hol laktok, hogy kaptok?
2010. aug. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Harmadik vagyok! Budapesten adok le, minden harmadik hónap után, ha elérem az adott mennyiséget, akkor küldenek ajándékot, amit csak a negyedik hónap végén kapok meg!
2010. aug. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem, nem fogadtam el.
2010. aug. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
70%

Első vagyok.

Én legjobban egy köszönömnek, vagy egy kis "oklevélnek" örültem volna ajándék helyett. Pl. "Köszönjük, Édesanya, hogy eddig x liter anyatejjel segítette a beteg újszülöttek gyógyulását". Jót tett volna az akkor amúgy is ingatag lelkemnek.

Én ikrek szoptatása mellett adtam le azt a 80 litert. Természetesen jól jött a pénz is, de nekem nagyon fontos volt a tudat, hogy rászoruló babákon segíthetek.

Az fájt egy kicsit, hogy soha egyetlen köszönömöt nem kaptam a tejgyűjtőtől. Persze, nekik ez csak munka, de jól esett volna.

2010. aug. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
54%
100 meg 200 liter.. nem semmi.. hogy tudtok ennyit fejni?
2010. aug. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!