Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen mellszívót érdemes venni?

Milyen mellszívót érdemes venni?

Figyelt kérdés

Ti milyet használtok? elégedettek vagytok vele?

Köszönöm


2010. aug. 13. 08:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem medela kézim volt (igaz, már pár éve), de azzal nagyon elégedett voltam. Jól tisztítható, és jól szívott, nem volt semmi gond vele. Ajánlani tudom csak :-))))))
2010. aug. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nekem ilyen van, ez tök jó: [link]
2010. aug. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem kézi Avent mellszivóm van és nagyon jo. Addig amig csak a maradékot kellett kifejnem vagy szaporitásra használtam addig jo volt a kézi, de amikor már nem akart szopizni és az egészet kellett fejni naponta többször...háát akkor bántam, hogy nem elektromosat vettem. Szerintem nézd ki, és várd meg vele amig megszületik a babád. Bár sokan viszik a korházba is, pedig ott szokott lenni. Szoval a kézi nekem praktikus könnyen kezelhető és olcsóbb, a gépi pedig nem olyan fárasztó viszont elég drága. De mindenképpen az Aventet javaslom.
2010. aug. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem az első babámnál kézi volt, mert csak azt engedhettem meg magamnak, és az is jól működött, pedig noname volt, valami kevéssé ismert gyártmány. Most Avent IQ elektromos van, drága volt ugyan, de megérte, mert közben hasznosítom az időt netezésre, olvasásra, vagy bármire, sokkal kényelmesebb. TeszVeszen vagy Vaterán sokkal olcsóbbak a mellszívók, érdemes ott is szétnézni, vannak alig használt vagy új gépek is.
2010. aug. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szintén Avent IQ elektromos. Használtan vettem a teszveszen, és nagyon nem bántam meg. Több lett tőle a tejem is, és már rég behozta az árát, ha arra gondolok, hogy a babám lehetett volna tűpszeres is. Nekem muszáj az elektromos, mert a teljes mennyiséget lefejem, a babám sajnos nem szopizik. Kézzel nem bírnám.
2010. aug. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Mennyi volt az avent elektromos ha megkérdezhetem?
2010. aug. 13. 13:02
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem Avent kézi mellszívóm van 12.500.-ért vettük akcióba januárba. "Imádom"! Két mellgyulladáson segített át. 30 liter tejet adtam el az első 3 hónapban, plusz az én babám, úgyhogy kiszolgált. 5. hónapig fejtem, a mai napig szoptatok. Kényelmes, praktikus, gyors, fájdalommentes és hatékony. Hidd el jobban megéri mint az elektromos.
2010. aug. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

11.56 vagyok. Én próbéltam a kézit is, az elektromosat is. Nagy mennyiségre mindenképpen az elektromos a jó.


15 ezerért vettem használtan az elektromosat, csak 6 hétig használta az előző gazdája. Hibátlan. Van hozzá kézi kar is, szóval ha akarom, kézzel is működtethetem, míg e kézit nem tupod átalakítani elektromossá. Havi 35-40 liter tejet adok le, plusz a fiam a napi 9 decijével, ezt kézzel nem győzném.

2010. aug. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2010. aug. 13. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!