Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen mellszívót érdemes venni?

Milyen mellszívót érdemes venni?

Figyelt kérdés
2010. okt. 12. 15:07
 1/10 anonim ***** válasza:

legpraktikusabb olyan márkát venni amilyen cumisüveged lesz majd - nem kell utánna öntögetni a tejet csak rácsavarod a cumit és mehet...


ha nincs olyan márkájú akkor Avent kézi v. Tommee Tippee

ne vegyél kézi gumilabdásat meg Canpolt mert semmit se ér.

2010. okt. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A teszveszen nagyon sok van.És van új is.Nézz körül ott.
2010. okt. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én VATERÁn láttam olcsón kifogástalan állapotú AVENT ISIS kézit, csak aztán mégsem vettem meg, mert kölcsön kaptam...
2010. okt. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Avent Isis nekem bejött. :) Igaz, hogy nem sokat használtam. Az első héten tejlázam volt, ezért mikor hazamentünk a kórházból mentem vásárolni és több ismerősöm is ezt a márkát ajánlotta. Így is kellett kb. 2 hét mire megtanultam rendesen használni. Aztán kb. 2 hónap után már nem is kellett. A fagyóban volt eltéve, bár a babámnak nem ízlett végül, így mind a lefolyóban végezte, a tejem meg beállt, így okafogyottá vált a fejés.


Eladó nincsen, mivel szeretnénk másik babát is.

2010. okt. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia, nekem csak is az elektromos vált be. Ebből is a medela és az avent kézi(ez utóbbit kölcsön kaptam), bár ez fársztóbb volt. A medela elektricnek az előnye, ha kölcsönözni szeretnél a tejbeindításhoz a kórházból gépet(va), akkor az is medela és hozzá csatlakoztatható.
2010. okt. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Attól is függ, mire akarod használni. Csak lefejt tejet adsz a babádnak? minden szopi után fejed, hogy sok tej legyen pl.eladásra? vagy csak szükség esetére kell, ha gyulladás közelben vagy?


Én csak arra használom, hogyha kezd csomósodni a mellem, akkor lefejem a pangó tejet.

Nekem az Avent kézi nagyon bevált. Előnye az is, hogy magammal vihetem, könnyen kezelhető (pl. ha elutazunk, akkor is gond nélkül használhatom.)

Én használtan nem vennék, mert műanyag, és nem szívesen adnék a babámnak olyan tejet, amit más által használttal fejtem le. (ki tudja, hogy az, akitől veszed, rendesen sterilizálta minden alaklommal? bele száradt-e valamikor tej...)


testvéremnek Medela elektromos van, annak előnye, hogy gyorsabb, viszont a tej termelődést kevésbé serkenti, mert ritkábban szív. A kézinél viszont te döntöd el a tempót.

2010. okt. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia. én is ezen dilemmáztam sokáig. aztán mire mgszultem a férjemnek kellett behozni a korházba és MEDELA-t hozott kézi fejoset. nekem nagyon nagyon bevált, ugyhogy csak ajánlani tudom és nem is drága.
2010. okt. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Szia. Én ajándékba kaptam egy Philips Avent kézi mellszívót, azt árulom, mivel én már a szülés előtt vásároltam egyet. Én nagyon meg vagyok vele elégedve. Ha érdekelne, írj.
2010. okt. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy avent isis kézi fölösleges. Ha érdekel, akkor írj!
2010. okt. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tesz-Vesz!
2010. okt. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!