Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A kisfiam már csak naponta...

A kisfiam már csak naponta kétszer szopik. Nagy bajt csináltam, hogy tegnap elszívtam egy szál cigit?

Figyelt kérdés
A terhesség előtt cigiztem, de rögtön abba is hagytam, amikor kiderült. Tegnap itt voltak barátnőim, és közülük páran dohányoznak, nosztalgiából én is rágyújtottam, de most nagyon aggódom, hogy nagy bajt csináltam. Többet nem fordul elő és nem is akarok visszaszokni.
2007. dec. 19. 11:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Magadnak csináltál rosszat. Ha eddig nemet tudtál mondani, akkor végleg el is kellett volna búcsúznod ettől. A cigi nem csak káros, de drága is. És a kicsinek sem egészséges, ha cigifüstőt szív vagy épp érez rajtad.
2007. dec. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem ártottál a babának vele.

Csak az a baj,h így megen vissza fogsz szokni.Mert most még nem,de mi lesz később.Édesanyám szült három gyereket,és mind a hármonknál abbahagyta a cigit.Tesó és én két évre születtünk,tehát éppen,h csak abbahagyta bátyus szoptatását jöttem én.De hugi után is visszaszokott.Nem szív sokat.Napi 5-6 szál.Mondtam neki,h ha már egyszer négy évre le tudta tenni,akkor miért gyújtott rá újra.

Amúgy néha én is megkívánom még,de elhessegetem a buta gondolatot.Végre nem dohányzom:)

2007. dec. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
a babucinak nem, de te így vissza fogsz szokni! 1 nap akkor a jövő héten...
2007. dec. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak tegnap, és 1 szálat nem gáz.De hidd el neked, és neki is jobb ha nem szívod.Gomdolj bele, ha egy szelet kenyeret a cigifüst fölé tartasz, szívesen megeszed utána azt a nikotinos füstös kenyeret?Az anyatej épp olyan nikotinos lessz.Te sem ennéd meg.
2007. dec. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!