Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kedves anyukák más is volt...

Kedves anyukák más is volt úgy, hogy nem tudott fogyni szoptatás alatt csak utánna?

Figyelt kérdés

Már 6 hónapja szültem és nem akár mozdulni a mérleg ha mozdul is 1-2kilót akkor inkább felfelé. Pedig egyáltalán nem eszek többet mint terhesség előtt sőt. Egész életemben vékony voltam, terhesség során viszont csak úgy jöttek a kilók +30-al mentem szülni. Ebből szülés során lejött 10, itthon még 5 de az már vissza is jött. Nem diétázom, mert szeretnék még szoptatni viszont oda figyelek a mennyiségre és lassan egy hónapja nem nassolok semmit.Esténként nem sokat (mert hulla vagyok már) de kb 15-20 percet tornázok és semmi egy deka se mozdul. Szerintetek miért lehet?

Esetleg más is volt így vagy hasonlóan? És valahol azt olvastam hogy a prolaktin a tejelválasztásért felelős hormon nem engedi a fogyást ez mennyire lehet igaz?



2021. febr. 8. 08:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Igen, a legtöbb ismerősöm kegyetlenül meghízott szoptatás alatt.
2021. febr. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!