Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mennyi idő kézzel kifejni a...

Mennyi idő kézzel kifejni a melleket?

Figyelt kérdés

A két cicimet kb.30 perc alatt tudom kifejni kézi és gépi mellszívóval is.Esetleg kézzel gyorsabban menne? Kb.Öt óránként fejek napi 5 alkalommal,alkalmanként 240-250 ml.Jó lenne gyorsabban végezni mert a kis törpikém egyre nehezebben bírja ha nem lát, így most már állva fejek az ágya mellet.Csak már leszakad a derekam, már nagyon nem megy az álldogálás mert amúgy meg őt cipelem egész nap ha éppen nem fejek.Szóval valami turbó módszer jól jönne.

5 hós baba anyukája


2010. aug. 17. 14:24
 1/5 anonim ***** válasza:
51%

A 30 perc ennyi tej lefejésénel nem sok

Elcseszed azt a gyereket, ha mindig úgy állsz, ülsz hogy lásson , vagy cipeled magadon egész nap :S

2010. aug. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Esetleg azt tudnád csinálni, hogy felteszed az ágyatokra, leülsz mellé és miközben fejsz (persze úgy hogy ne nagyon lássa mit csinálsz) közben beszélsz hozzá, vagy épen énekelsz.Vagy ha van pienőszék, vagy játszószőnyeg.Esetleg etetőszék. Azokba is el van míg te fejsz. Nem kell mindig kézben lennie, mert később nem fog majd egyedül elleni. Nem fogsz tudni még wc-re sem elmenni tőle.

4,5 hónapos kisfiú anyukája

2010. aug. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
15:59: ha megvan a rutin akkor kézzel is ki lehet fejni a melleket. Nekem elég volt 20 perc a két mellre.
2010. aug. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Hát sajnos nemigen van el magában a kisfiam. A hasfájósság idején lett felkapatva. A pihenőszékben és a játszószőnyegen nem szeret lenni.Etetőszéke még nincs, nem tud ülni.A hordozóban is sír még akkor is ha lát.Szóval ha nem az ágya mellet bohóckodom neki akkor vagy sétálok vele(a lakásban vagy a parkban) vagy épp fejek és szórakoztatom közben.

Gyakorlom a kézi fejést de azzal is fél óra mire végzek.Hát úgy tűnik ezek szerint be kell érnem ezzel az idővel.

köszi a válaszokat.

2010. aug. 17. 17:22
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én kézzel fejek, nekem kb. 20 perc alatt sikerül teljesen kifejnem (400-500 milli). Ha apa itthon van, akkor ő foglalja el a lányunkat, ha nincs itthon, akkor berakom az etetőszékbe, vagy amíg nem tudott ülni, addig az ágyában volt, és minden új fajta játékot, csokis papírt, tejfölös dobozt, fakanalat, meg ezer hülyeséget odapakolok neki. Így kibírja a 20, bemosakodással 25 percet!

2010. aug. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!