Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Velem van a baj,hogy nem...

Velem van a baj,hogy nem érzem a szoptatást olyan hiper szuper belsőséges dolognak?

Figyelt kérdés
Egyelőre azt a fene nagy kötődést sem érzem a babám iránt, pedig vártuk, szeretjük. De jelenleg ott tartok hogy inkább még 3x megszülném, mint az éjszakai kínlódás vele, meg ez az állandó otthonlét..

2021. jún. 20. 11:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%

Ha rosszul érzed magad, szerintem teljesen normális.

Én a hetet a rosszullétek miatt viseltem nagyon rosszul, és inkább éreztem a magzatot egy Alien 👽-nek, aki belülről fal fel éppen, mint az én kicsi csöpp babámnak.

Ha jobban leszel fizikailag és mentálisan, akkor biztos, hogy az érzéseid is változni fognak.

2021. jún. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
98%

Én olyan 2 hónaposan kezdtem kötődni, csak ilyet nem szokás arccal bevallani.

Tehát amiatt ne aggódj.

2021. jún. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
42%
Minek vagy állandóan otthon? Ki lehet menni, bárhova el lehet menni , nyaralhattok is, bármit.
2021. jún. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Sőt, egyelőre az is idegesít, hogy sír, úgy érzem nem tudok vele mit kezdeni, játszani vagy valami..beszélgessek vele, mondják, de mégis MIT mondjak neki? Tudom hogy csak az kell hogy a hangomat hallja, de mégis mi a fenét mondjak neki...sokszor az jut eszembe, hogy kellett ez nekem? Ezzel ellentétben a férjem meg valami csoda, teljesen ráhangolódott, tisztára apuka üzemmódba kapcsolt. Nekem ez nem ment eddig.
2021. jún. 20. 12:05
 5/19 A kérdező kommentje:
3.: 3 hetes még csak
2021. jún. 20. 12:06
 6/19 anonim ***** válasza:
79%
Kettes vagyok. Sőt! Utáltam mikor kérdezték a kontrollon is pl, meg a szülés után, hogy kötődök-e már? Lehet ilyen kérdést csak itt külföldön tesznek fel, nem tudom otthon szokás-e, de olyan rosszul éreztem magam, hogy nem, és belehazutam az arcába azoknak akik faggattak. Eskü azt hittem baj van velem és nem akartam hogy elvigyék a gyereket vagy valami, vagy csak simán ítélkezzenek. Ahelyett hogy ezzel zaklatnak, kezdhették volna azzal, hogy van későbbi kötődés, normális, nem baj ha még nem érzem stb.
2021. jún. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
76%

Semmi gond, a hormonok miatt érzel így.

Az sem szégyen, ha szakemberhez fordulsz, aki segít megérteni az érzelmeidet.

2021. jún. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
80%

Olvass fel neki.

Akár azt is, amit itt a gyakorin írnak, még úgyse érti :D

Lehet h ha érzi a hangodon h jól szórakozol, akkor ő is nyugodtabb lesz :D

2021. jún. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
91%
Na igen, én se tudtam mit mondani eleinte, tesóm is így járt. Olyankor mondókázok. Mostanság megosztom vele a gondolataim pl babakocsizás közben, mert gyakran elkalandozok és nem akarom hogy unatkozzon, na meg jó lenne ha majd később beszélgetnénk. Ilyenkor arról beszélek neki, hogy épp min gondolkozom, pl ha elköltöznénk hogy nézne ki a ház, meg elkellene menni majd mikor 4 éves lesz és már emlékszik Ausztriába karácsonykor, meg hogy mik a terveim 🙂
2021. jún. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
76%
Semmi baj, bele fogsz jönni. Legyen sokat testözelben, énekelj neki.
2021. jún. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!