Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Két hetes kislányomat szoptato...

Két hetes kislányomat szoptatom, és a jobb mellem alul fáj, de göb nincs benne. Az éjjel 38,5 lázam is volt. Ez lehet mellgyulladás? MI a teendő?

Figyelt kérdés
2008. dec. 9. 09:33
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Menj orvoshoz,lázasan nem szabadna szoptatni!

Lehet mellgyulladás,borogasd be pl.hideg kamillateával,vegyél be Rubophent,de orvoshoz menj!

2008. dec. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A kórházban is lázasan szoptattam, mindkét gyerekemet. S nem úgy van, hogy a hideg borogatás apasztja a tejet?
2008. dec. 9. 09:53
 3/5 anonim ***** válasza:
67%

Lehet lázasan szoptatni, bár nem tudom hogy mi a felső határ. Én is szoptattam a kórházban 38 fokos volt a lázam szintén mellgyulladástól, és azóta még kétszer, a tiédhez hasonló tünetekkel. A nővérek mondták hogy már nem tiltott, csak régebben gondolták hogy ha az anya lázas, akkor nem lehet szoptatni. Algophirinnel szépen le is ment a lázam egy napon belül. Azt lehet is szedni.

2 hós baba anyukája

2008. dec. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is voltam így a nyáron,és nyugodtan lehet szoptatni,de NE TEGYÉL RÁ HIDEGET!!!Én a khzba mentem vissza,(ahol szültem)kaptam antibiotikumot(muszáj volt,39 fokos lázam volt és nagyon durva mellgyulladásom)és ott szakszerűen elláttak és elmondtak mindent.Sztem menj vissza,és kérj segítséget.2 gyerekes anyuka
2008. dec. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Éppen tegnap olvastam az Anyák Lapjában,ha ilyen tünetek vannak,lehető legrövidebb időn belül irány az orvos,mert ez mellgyulladás,amit nem lehet otthoni csodaszerekkel gyógyítani.
2008. dec. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!