Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A kisfiam tegnap megharapta,...

A kisfiam tegnap megharapta, kisebezte a mellbimbómat. Mit tegyek rá, hogy estére ne fájjon?

Figyelt kérdés
2010. aug. 31. 05:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Az en anyum azt mondta amikor kicsit voltam annyira erosen ciciztem hogy teljesen kisebesedett verzett szinte a bor tartotta a mellbimbojat...eleg durvan nezhetett ki :S...Es o se tudott vele mit csinalni..es azt mondta neki a mamam hogy semmit ne tegyen ra mert majd a baba nyala fogja begyogyitani...
2010. aug. 31. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Garmastan kenőcs /azt hiszem így hívják.

A kórházba is ezt adnak, amikor kisebesedik a bimbó!

2010. aug. 31. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Neogranormon kenőcs,nekem az segített.
2010. aug. 31. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt a problémám az első 2 hétben, véresre harapta és szívta a babám a cicimet. Nekem a saját tejem használt a legjobban, hagyni kell rajta megszáradni, és ezt nem kell lemosni sem :) A fájdalmas irritáció nekem rögtön megszűnt tőle. Ezen kívül éjszakára garmastant használtam, néha bepanthent, de szoptatás előtt alaposan le kell meleg vízzel mosni. A melledet soha ne mosd szappannal vagy tusfürdővel, mert kiszárítják a bőrt, csak sima vízzel.
2010. aug. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!az a baj,hogy mióta foga van,egyre gyakrabban előfordul.
2010. aug. 31. 16:38
 6/6 anonim válasza:
Lehet venni mellbimbó védőt. Úgy néz ki, mint egy cumisüveg teteje. Ajánlok neked egy könyvet: Kismamák nagykönyve
2010. szept. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!