Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt lehet cigizni?

Szoptatás alatt lehet cigizni?

Figyelt kérdés
1 szálra gondoltam este mikor már elcsendesednek a kicsik.
2010. szept. 4. 17:00
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
48%

most mondjam azt hogy nem?

elvileg alkoholt sem szabad inni de ha megnyugtat akkor nem árt annyit az az egy szál mintha ideges vagy a gyerekekkel.


ha meg este cigizel akkor majdnem mindegy.

2010. szept. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 Kokas Lajos ***** válasza:
23%
Nektek ki mondta, hogy reggelre kitisztul a szervezetedből egy szál cigaretta????? I de miért nem látogatnak azok, akik sírnak, hogy fogy a Magyar? Volna tippem, hogy hány családnak nem való gyerek!!! Nem szabad dohányozni szoptatás alatt és a közeledben tartózkodóknak sem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nőj fel a gyermek neveléshez, minnél hamarabb!!!!!!!
2010. szept. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
83%
Az az egy szál cigi este már szerintem sem akkora probléma, inkább az a baj, hogy az esetek többségében abból az egy szálból hamar több szál lesz, ami viszont már eléggé problémás lenne.
2010. szept. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
61%
Nem lehet.
2010. szept. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
80%
Mint volt dohányos a 3. válaszolóval teljesen egyetértek. Nem azzal az egy szállal van a baj, hanem azzal, ami abből az egy szálből fog majd kifejlődni, mert az egyértelmű, hogy egyre jobban fogod kívánni.
2010. szept. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
68%

írt itt neked egy uriember egy elég durva választ!

Ne haragudj, de reagálnom kell rá!

Miből gondolta kedves uram, hogy ez az anyuka nem jó anya azért mert elszív egy szál cigit! Hogy fogy a magyar?

Hát ne csodálkozzon rajta, ha ilyen férfiaknak nem szülnek gyereket mint maga! Az olyanoknak akik csak elvárásokat tudnak támasztani egy nő felé, de megérteni nem akarják a másik nemet!

Nem lenne a pofámon bőr ilyeneket írni egy nőnek, nemhogy egy anyának, aki még mellesleg lelkiismeretétől vezérelve feltesz egy ilyen kérdést!

Gratulálok magának!!!!

2010. szept. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 Kokas Lajos ***** válasza:
40%

Tényleg komolyan gondolom, hogy nem dohányozhat az aki szoptat. Teljesen egyszerű egészségügyi indokok alapján. Az, hogy ebbe valaki bele magyarázza azt, hogy én ezért rossz anyának tartok valakit, meglep. Felelőtlennek és éretlennek tartom! Aki gyermeket szül, nevel, az felelős is érte. Egy gyermeknek joga van nem dohányozni is!!! A szoptatáskor az anya tejével a gyermek szervezetébe jutó nikotin mennyisége arányaiban jelentős, nem lehet összehasonlítani egy felnőttnek jutó adaggal! A sejtmemória előre vetíti egy későbbi nikotinfüggőség kialakulásának fokozottabb veszélyét!!!!

Töbször tapasztaltam, hogy sokan lehúzzák azokat akik őszintén véleményt mondanak. Amit leírtam azok tények! Mentegethetjük a dohányzó anyákat, de attól a fizikai következmények alól nem mentesül a gyermek!!! Én autentikus véleményt mondtam. Sok-sok éven keresztül dohányoztam, tudom a jó és rossz oldalát is. Aki nem tudja és tenni sem tud ellene az a gyermek. Akinek pedig ezektől meg kell óvnia az nem más mint az ANYA!!!! Szóval kiről is írtam én rosszat???????????

2010. szept. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
86%

,,Volna tippem, hogy hány családnak nem való gyerek" kijelentésével valószínüleg nem vagyok egyedül, ha úgy gondolom, hogy a kérdezőt megkérdőjelezi abban, hogy felelősséggel vállalt e gyereket ilyen hozzáállással!

Nem az igazával, hanem az előadás módjával van gond!

Mondja! Önnek van autója? Mit szólna, ha megkérdezném hasonló stílusban, hogy hányszor gondol a gyermekeire amikor beindítja az autót? Mennyi káros anyagot juttat a gyerekei szervezetébe? Gondolkodjon csak el ezen!

Igen ez az oldal híres a lehurrogásokról, de azért, ahogy sokszor az ember az emberhez áll!

2010. szept. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 Kokas Lajos ***** válasza:
0%
A probléma létezik! Vannak szülők, akikből sosem lesz anya és apa! Lehet valaki menthetetlenül idealista, de a dolgok leegyszerüsítése, vagy jobb színben feltüntetése a problémát csak elodázza. Nem szólítottam meg senkit személy szerint amikor azt mondtam, hogy sok embernek nem való gyerek. Mégis igazságom vagyon!!! Ez lehet, hogy egyesek szépérzékét bántja, de probléma akkor lesz belőle, ha úgy teszünk mintha nem is létezne ez a jelenség! Tessék szives lenni az én környezeti felelősségvállalásomról, nem felállítani teóriákat!!!!! Szeretném, ha mindenkinél az lenne a minimális környezettudatosság mint nálam. Természetesen a feleslegesen beindított autókat sem tartom normálisnak, csak itt nem ez volt a kérdés!
2010. szept. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 Kokas Lajos ***** válasza:
18%
A nyers stílusomat az a felháborodás szülte, hogy valakinek előbb jutott eszébe gyermeket szülni, mint utánna nézni annak, hogy a dohányzás, vagy a passzív dohányzás milyen hatással lehet a fejlődő szervezetre. Mindenkitől elnézést kérek akit evvel megbántottam, a véleményem további fenntartása mellett!!!
2010. szept. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!