Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nikotin mentes IQos káros...

Nikotin mentes IQos káros szoptatás alatt?

Figyelt kérdés

2022. jan. 23. 11:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%
Egyáltalán minek?
2022. jan. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
78%

De tényleg minek??

Nem tudjuk, nincs még elég adat róla amúgy.

2022. jan. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
8%
Nem az.
2022. jan. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
mert csak reggel még este cicizik már ,és csúnyán hangzik de szükségem van néha hogy kivonuljak egy kicsit és meg nyugodjak . Világ életemben a stresszt dohányzással csokkentetem nem a nikotin hiányzik csak hogy kint valamit elszivjak .Egyre nehezebben viselem és nem akarom a saját fusztráciom a gyerekre kivetiteni . Tudom szar anya vagyok de egy év után már csak magam örlöm ,nem jó alvó baba ,csak velem van el minimális időt mással .. És már minden este sírva alszok mert amióta meg van nélküle még egy kávét se ittam .. Ezért érzem egyre jobban ,hogy ennyi kellene nekem hogy 5 perc "cigi" szünet és max mellé a 3in1 kávé ..Nem akarok depressziós se lenni..
2022. jan. 23. 12:07
 5/17 anonim ***** válasza:
86%
Erre nem az iqos a megoldás. Apukája hol van ilyenkor? Egyefül neveled?
2022. jan. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Itt van segít de folyamatos műszakban dolgozik plusz túlórák , vele úgy mond el van imádja de amint én elmegyek keres a gyerek úgy mond hisztizik .. Ezért szeretnék valamit csinálni ami tudom hogy mindig helyrettet engem és nem sokszor .A reggeli cici után a déli alvaskor esetleg még este alvás előtt .. Imádom a gyerekem de tudom ha nem csinálok valamit én fogok bele bolondulni .Csak azért hogy kikapcsoljak egy 5 percre .Mert amikor alszik akkor főzök stb az sincs hogy akkor lazitok amikor este elalszik már nincs semmihez kedvem csak aludni.
2022. jan. 23. 12:16
 7/17 anonim ***** válasza:
88%
De komolyan csak a cigizést tudod elképzelni mint kikapcsolódás? És ezért szoknál vissza, mikor már leszoktál?? Kérdező, ne már. Ráadasul ami neked kell, az nem 5 perc. Ugyanolyan szar lesz utana ha visszamész hozzá. Neked heti fix pár óra énidő kell. Beszéld meg a férjeddel.
2022. jan. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
80%
Ugyan így vagyok vele mint te. Világ életemben bagoztam. Az első gyerek után 5 hónapra rá ugyan ott folytattam, mint teherbe esés előtt. Most a 2. gyermekem 6 hónapos és néha nekem is kéne a régi 5 perc szünetem. (imádtam cigizni 1,5 doboz /nap) De már nem szeretnék visszaszokni.
2022. jan. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
86%
Azért nincs el mással, mert nem hagyod. Fogod magad és ott hagyod az apjával. Keres? Na es? Majd x idő múlva ott leszel megint.
2022. jan. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
85%
Inkább sétálj egyet vagy mittomén. Ha már egyszer leszoktál tarts ki.
2022. jan. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!