Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nikotin mentes IQos káros...

Nikotin mentes IQos káros szoptatás alatt?

Figyelt kérdés

2022. jan. 23. 11:40
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nem csak keres képes nem enni úgy nincs baja mással ha én ott vagyok bárki adhat kaját neki de ha én nem vagyok ott képes nem enni ..Meg kire hagyjam férjemre aki jó ha itthon van egy vagy két napot ? Neki is kell a pihenés.
2022. jan. 23. 12:43
 12/17 anonim ***** válasza:
74%
Bébiszitter. Úgy még egy gyerek se halt éhen, hogy adtak neki enni. Keress egy bebiszittert
2022. jan. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
66%

Nagyon megértelek. Kislányom 2 éves, reggel este még szopizik, de már keveset. 18 éve dohányoztam mielőtt terhes lettem. Egyre jobban hiányzik az a kis szünet amiről beszélsz, nekem is megfordult a fejemben hogy el kellene szívni egy cigit, de gyorsan elterelem ilyenkor a gondolatokat. A férjem reggel elmegy, este 7-8 előtt nem ér haza, enyém a teljes háztartás, vásárlás, gyerek, csak hétvégén van itthon nagyjából. Nekem is a 3in1 kávé a kikapcsolódás, úgy fél éve merem inni.

Ami eddig bevált, hogy reggel nem kávézom, kimegyünk délelőtt levegőzni, vásárolni. Ebéd után (ami mindig a tegnapi vagy néha rendelt, esetleg egy 10 perces tésztafőzés) alvás, szigorúan nekem is. Csak a délutáni kelés után iszom meg a kávét, és együtt főzünk a kislányommal, vagy szakaszokban egyedül megoldom, ott van rá bőven idő estig, közben játszunk, olvasok neki.

Próbáld ki. Így sokkal kipihentebb vagyok, és bírom az éjszakai ébredeseket.

2022. jan. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Nagyjából így csinálom néha becsavarodok mert amióta gyerek van minden ismerős eltűnt , előtte vendéglátásban dolgoztam így a nem alvás megszokott.Kis város ahol lakok eljártam dolgozni sokan nem tudták itt meg mindenki újjal mutogat mert biztos nem tisztességes munkám volt mert nem láttak melózni csak azt hogy késő este vagy kora reggel jöttem haza így a kisgyerekes anyukák kilove 😂 plusz nem is nagyon jövök ki velük mert én nem vagyok az a túl laza hogy akkor alszik amikor akar ha én aludni akarok berakom a kiságyba stb ezeket nem szeretem ott a másik véglet aki meg már nekem túl keményen csak úgy jó ahogy ő csinálja a nagy tudasuak , hogy nem csinálja ezt az enyém már ekkor szaladt ,vigyem konduktorhoz mert kell neki , ha nem veszem meg a 100.fejleszto játékot akkor szar vagyok ..így szerintem nálam a bezártság hogy csak kb vele vagyok az itt a baj akivel jobban vagyok ő melozik nem tudunk úgy találkozni ...
2022. jan. 24. 08:37
 15/17 anonim ***** válasza:
37%
Ha neked nem felel meg senki társasága akkor nem mindenki a hülye. Szerintem.
2022. jan. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Saját véleményem szerint neked inkább énidő kell. A gyerkőcök hamar hozzászoknak ahhoz, hogy nem mindig van ott anya. Sajnos nagyon sok olyan barátnőm van, akinek a gyereke bekerült oviba és végig üvölti, sírja az egész napot pont amiatt, mert nem volt soha egy olyan pillanat, amikor kettesben volt mással. Szóval nyugodtan apuka, nagyszülők, bébiszitter segítségét kérheted. Nem szégyen. Az elején nehéz lesz. Viszont neki sem árt megszokni, hogy nem csak anya van. A cigizést pedig ha egyszer letetted, akkor ne akarj visszaszokni. Csak egy rossz példa a gyereknek.

Kitartást amúgy. Minden rendben lesz.

2022. jan. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
46%

De le leszek pontozva.

Napi 20 órába a gyerekek körül vagyok,itthon a házi munka,főzés, takarítás,és tényleg.

Körülbelül 2 hónapos volt a baba,mikor először rágyújtottam.

Napi 5-8 szál.

Hogy rossznak érzem e magam?

NEM.

Jól esik,kikapcsol.

Terhesség alatt nem cigiztem

Nem a házban cigizek

Nem abba a pólóba fekszem a baba mellé

Mindig kezet mosok, és megmosom az arcom.

Ennyi.. Igen,most sok anyuka szemébe rossz leszek

2022. jan. 31. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!