Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Érdemes tejserkentő teát...

Érdemes tejserkentő teát inni? Rendes gyógynövényekkel gondoltam. Használnak? Milyen működő praktikák válhatnak még be?

Figyelt kérdés
Nyilván fogok beszélni szoptatási tanácsadóval is, de tapasztalat érdekel most.
2022. máj. 27. 23:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Vannak tejfakasztó teák. A védőnőt, orvost kérdezd, nem allergizál-e valamelyik.
2022. máj. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én ittam eleinte, de nem vettem észre semmilyen változást. Sokan az alkoholmentes sört ajánlják, elvileg a komló tartalma miatt tejserkentő. Ami viszont tuti használ, ha te magad is sok folyadékot iszol, illetve gyakran mellre teszed a babát. Lehet csak szerencsém volt, de nekem így nagyon hamar beállt.
2022. máj. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szoptatáshoz semmi más nem kell, mint a baba gyakori mellre tétele. És esetleg bő folyadékfogyasztás. Semmi csodamódszer, csodaszer nincs. Persze lehet inni nyugodtan, ha már lelkileg megtámogat az is sokat segít. Én a karamalz italt ittam, állítólag az is ilyenre jó, de inkább csak magabiztosságot adott, ami miatt nyugodt voltam.
2022. máj. 28. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Karamelz sör(alkoholmentes tejszaporító sör) nálam bevált és finom a gránátalmás.
2022. máj. 28. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja és a karamelz kapható tescóban,auchanban ,dm-ben stb.
2022. máj. 28. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én babám növekedése a 3. héten megállt, mert a bimbóvédőtől nem tudott elég anyatejhez jutni. A tejem is megcsalpant így. Elhagytuk a bimbóvédőt és ami nekem bevált a sok folyadék (4-5 liter naponta), emelt szénhidrát és fehérje bevitel, valamint a gyakori mellre tétel+szaporító fejés.
2022. máj. 28. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

A 4 liter folyadék.


Mindegy miből.



Ezek a teák annyira nem setkentenek, de placebo.. a tejserkenés pedig nagyrèszt fejben játszódik le ( a reflex fejéskor erősebb, ha nézed a babàt, vagy egy képet róla, vagy beindul babasírásra, nem csak a saját gyerekedère)


Tehàt ezeke a teák, Karamalz stb nagyon jó, mert fejben ráhangolódsz a tejszaporításra, és folyadékbevitel is egyben.

2022. máj. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem használt. Iszonyú sok tejem lett a Moremilk kapszulától, de sajnos a gyereknek meg fájt a hasa, mert valami olyan gyógynövény volt benne, ami puffaszt.
2022. jún. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a Moremilk bevált, aztán vettem olcsóbban görögszénamag teát :) Elvileg a teheneknek is azt adják (tényleg ezt olvastam egy bába könyvben és ez az összetevője a kapszulának is, meg citromfű, hogy ne stresszelj:)).
2022. jún. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen, amúgy a Moremilknek horror az ára, ha találsz olcsóbbat, az jó.
2022. jún. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!