Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Érdemes tejserkentő teát...

Érdemes tejserkentő teát inni? Rendes gyógynövényekkel gondoltam. Használnak? Milyen működő praktikák válhatnak még be?

Figyelt kérdés
Nyilván fogok beszélni szoptatási tanácsadóval is, de tapasztalat érdekel most.
2022. máj. 27. 23:18
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, ment a zöld szavazat. 😊 A teákban azért bízom némileg, mert a gyógynövények tényleg szoktak működni, majd keresek valamit amit ihatok is és éppen szívesen iszom, sajnos nagyon rossz ivó vagyok, de mindent meg szeretnék tenni érte, hogy jól menjen, a legjobbat szeretném adni neki.
2022. jún. 13. 23:40
 12/12 anonim ***** válasza:

Amíg el nem indult a tejem, addig napi két teát ittam (Lactoherb, de sok hasonló van) és napi két Karamalzot is benyontam. Mellette minden szopizás után fejtem 10-15 percet.

A nagymamám szent meggyőződése, hogy a madártej is tejserkentő, így azt is ettem napi két adagot... :D Elég édesszájú vagyok, nyilván ha nem esett volna jól, akkor nem eszem. De ez igaz a teára és a maláta sörre is.

Ezen felül pedig nyugalom. Ne stresszelj rá, mert az ellenetek dolgozik és kitartás. Fájó bimbó és ördögi kör érzete ellenére is nyugalom.

Összességében én nem tudom melyik jött be, de ez így csomagban működött nálam.

2022. jún. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!