Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Melyik elektromos mellszívót...

Melyik elektromos mellszívót vegyem meg?

Figyelt kérdés

Nagyon kellene a segítség.

Pesztonkám van.Az első babával kibírtam ezzel ,de ő rendesen szopizott.Most a másodikkal csak kínlódok.nem akar rendesen szopizni,nem kapja be a bimbót rendesen,van ,hogy véraláfutásosra harapja olyan erősen harap és szív...sokat fejek emiatt,mert szó szerint kivérzett már mindkét mellem és csak 3hetes.

egyáltalán nem gondoltam,hogy a szoptatás gondot fog okozni,mert majd egy évig szoptattam az elsőt.

Muszáj egy másik mellszívót vennem,mert széttépi a mellemet ez ami van.eleve hiába kenegetem mellvédő krémmel,azt veszem észre még talán rosszabb,mert állandóan felhuhítja,pedig valami 3000ftos bio cuccom van rá.

Viszont elszállni sem szeretnék,mert ami tetszik az a medela swing,de használtan is 20-22e ft ami nekem már sok.az avent egyáltalán nem jött be..kézi egyáltalán nem jó azt ne is ajánljatok.Most próbálok a kézitől megszabadulni,meg sem mozdítja a tejemet..az Aventtel is ez volt.

Néztem még egy Tommee Tippeet és egy Living Lab mellszívót,de nem ismerem őket tudásilag.

esetleg tudna valaki segíteni ebben...vagy akkor milyet vegyek?

olyan kellene ami több fázisban tud szívni..


2010. szept. 22. 13:44
 1/8 poci-maci ***** válasza:

[link]

itt több mellszívórol is olvashatol!

a tomme tippe sem egy olcsó de azt lehet 3 fokoztban állítani a zsívás erősségét!

2010. szept. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az én ismerőseim Aventet használtak és nagyon meg voltak elégedve vele.
2010. szept. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is Aventet használtam,nagyon elégedett vagyok ( voltam ) vele.
2010. szept. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem Medela mini electric volt. Szerintem jó kis készülék. Az expresszen vettem 7.000 forintért. Nagyon jól szív, lehet állítani az erősségét. Én csak jót hallottam róla. Állítólag kórházak is használják.
2010. szept. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Szia! Én kézzel fejek nekem az jött be miért nem próbálod meg lehet neked is beválna és még ingyen is van. Ja és tőlem tejet is visznek.

A mellbimbódat miért nem garmastan krémmel kened szerintem az a legjobb a patikában recept nélkül kapható 1300 ft körül van.

2010. szept. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szia, nekem a medela nagyon hangos... a fürdőben fejtem egyedül... vettem aventes elektromosat,ez jóval halkabb, nem használom a gumi párnát a cicinél, és előmaszírozok, plussz kicsit nyomogatom finoman a cicit fejés közben így kiszedi a tejcsit. 15e szokott lenni a teszveszen üdv
2010. szept. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is Avent elektromosat használok és nagyon elégedett vagyok vel
2010. szept. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
garmastan nem jött be egyáltalán ez a bioclin sokkal jobb!de csodákra ez sem képes...
2010. szept. 23. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!