Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Elfogy a tej!! Ti mit csinalta...

Elfogy a tej!! Ti mit csinaltatok ?

Figyelt kérdés

Ugynezki elfogy a tejci …

Kisfiam csak cicivek alszik éjszaka többször kel érte ..8 honapos

Vedőno javaslatara tapszert kellene adnom

Reggel delben este cicizik es ejjel ..

Persze kap minden mast is nappal ..

Mit tegyek ? Este milesz vagy ha jon egy fogacska ?

Ha valaki jart mar ilyen cipoben kerem irj meg o mit csinalt .



2022. dec. 11. 20:47
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
20%

Ha éjszaka meg csak komfortszopizni akar, adj neki cumit. A cumi erre van.

Az enyém alszik vele, mint a kisangyal.

2022. dec. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
3%
Ja, most látom, hogy nem szerette a cumit. Ez a nyugtató cumira is vonatkozik? Amúgy meg attól, hogy akkor elutasította, még nem biztos, hogy most is el fogja
2022. dec. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
76%
Honnan veszed, hogy fogy a tejed? Ha eszik mást is, de mellette eleget van mellen is, akkor nem fog elfogyni. Kereslet-kínálat alapjàn annyi termelődik, amennyire szüksège van. Ha nem lenne neki elèg a tejed, akkor vagy enne helyette több szilàrdat vagy hosszabb ès gyakrabb szopàssal ,,csinàlna" magànak.
2022. dec. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb anya azt gondolja, hogy elfogy olyankor is, amikor nem. A tej mennyiségére a baba hat legjobban, igény szerint termelődik. Hagyd szopizni, és beállítja magának. Jól csinálsz mindent, hadd cicizzen.

Már bocsi, de hülye lennél tápszert adni, mikor ilyen szépen eszik.

2022. dec. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Miből gondolod hogy fogy? Ha a fejés miatt az nem feltétlenül azt mutatja mennyi van,nekem is most már csak 10 ml jön fejéssel,közben baba vidáman szopizik. Ha nem feszul a melled az sem jelent semmit, nem az jelzi hogy van-e tejed. Ha csak a védőnő gondolja így az sem jelent semmit.
2022. dec. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
51%

Az én babám súlya 1,5 hónap alatt alig mérhetően gyarapodott és sokat volt nyűgös, így egyértelmű volt, hogy már nem elég neki a tej.

Jó, az a mantra, hogy legyen minél többet cicin és majd beállítja magának, biztos roppant türelmes babákkal áldott meg titeket a sors. Én is próbálkoztam, mert tudtam, hogyha jön a tápszer, "elindulunk" a lejtőn. Hát ő nem beállította magának, hanem keservesen ordított naphosszat. Tudom, türelmesnek kell lenni, csak 2-3 nap és meglesz az eredmény. Nem lett. Amint tápszert adtam neki, úgy falta, mint aki hetek óta nem evett és szinte azonnal egy békés baba lett (a 6 hónapos növekedési ugrást nem tudtam már megugrani). Én eldöntöttem, hogy nem éheztetem a babámat és áldozom fel magamat az anyaság oltárán többé (nagyon megküzdöttünk szoptatási tanácsadóval, hogy egyáltalán tudjak szoptatni). Szopizik amennyit tud, mellre teszem, amint látom, hogy éhes, ha elfogadja jó, ha nem, nem. Nem erőltetem a tápszert (inkább a hozzátáplálást), de ha így lakik jól, ám legyen. Este nem elég neki a cici, de tápszer után is azon alszik el.

2022. dec. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
58%

Nekem is elkezdett fogyni a tejem, amint többet evett bébiételt. Már konkrétan fájt, ahogy az üres mellet szívta.

Én vettem tápszert és ennyi, nem lelkiztem a dolgon. Nyilván onnantól mással kellett a gyereket megnyugtatni, mikor baja volt.

2022. dec. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Fejessel egyaltalan nem jon le tejci ..

Par csepp

Babam orditt ha rataszem ..

Ejjel elsem engedi egesz ejjel szopizza ..

Mar elfogadtam ha nem jo a tej jon a tapszerr ..

De onanntol hogyan nyugtassam ? Se cumi se. Cici ejjel felkel nekem annyi ..

2022. dec. 12. 15:26
 19/23 anonim ***** válasza:
47%
Az hogy mennyit tudsz fejni, semmit nem jelent. 3 hónap után nem tudtam semmit és mégis másfél éves koráig cicizett. Az hogy sír meg sokat szopizza..... Lehet épp csak a foga jön. Akkor szokott ilyen lenni. Szerintem keress szoptatási tanácsadót, mert látszik hogy fontos neked
2022. dec. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
75%
Nekem képes egy órán át szopizni és mégis hízik és azért üvölt mert fogzik. Keress szoptatási tanácsadót.
2022. dec. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!