Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mekkora melltartót érdemes...

Mekkora melltartót érdemes venni? Ekkora marad már a mellméret?

Figyelt kérdés

7 hós a gyerkőc, reggel, délután és este szoptatok már csak, így gondoltam, veszek normális melltartót, ha megyünk valahova, jó lenne felvenni. na de a normál melltartóim kicsik. a szoptatós kényelmes, de egyrészt nincs rá szükség, másrészt nem is tart olyan jól. érdemes tényleg jobb melltartóra beruházni, vagy a szoptatás abbahagyásával visszaáll a régi méret?

tudom, hogy mindenkinél más lehet, de érdekel a tapasztalatotok, véleményetek.


2023. márc. 19. 16:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A szoptatás abbahagyása után vagy visszaáll a régi méret, vagy marad a mostani, vagy valami más méreted lesz.

Most vegyél esetleg egyet, elmenösnek, de többet egyelöre nem érdemes.

Nekem az elsö gyereknél visszaállt az eredeti méret, a másodiknál B-röl C-re változott, a harmadik után megint az elsö, eredeti B-s lett a jó.

A barátnömnek maradt a szoptatás alatti méret késöbb is.

2023. márc. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Semmi sem biztos, bármi lehet. Én pl: soha nem foglalkoztam vele, hogy vajon változik-e a méret. Ha kellett melltartó, vettem. Úgy se tart ki a legmárkásabb se egy életen át. Így van 65AA-tól 75D-ig minden. 🤣 Most pl: épp megint megyek össze. Fél éve nem szoptatok, eddig "tartott" a méret, de most fogytam is.
2023. márc. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!