Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Baj ha nem mindig büfizik fel...

Baj ha nem mindig büfizik fel a baba? 2 hetes most.

Figyelt kérdés
2023. márc. 21. 13:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az csak arra való, hogy szopás közben lenyelt levegő a nyelőcsövön távozzon és ne toljon maga előtt gyomortartalmat.
2023. márc. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha elalszik evés közben én fel nem keltem büfizni. Semmi bajt nem okozott nála hogy ilyenkor elmarad.
2023. márc. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem gyerekfüggő, tapasztald ki. Az enyémnek semmi baja nem lett tőle.
2023. márc. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém nagyon nagyon keveset bufizett, semmi baj nem volt
2023. márc. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Attól függ. Van olyan baba, akinél baj, mert később fekve jön vissza neki a tejjel és esetleg megfulladhat. Van akinek a hasa is megfajdul ha nincs büfiztetve. Van akinél nem gond. Én nyugodtabb voltam ha úgy lettem le őket,hogy büfiztek. Főleg éjjel, mikor én is aludtam. De ilyen picinek még nehezen büfiznek a babák. Ahogy nő egyre gyorsabban megy és egyre nagyobbat is sikerül. Míg ilyen picik voltak álmukban büfiztettem a mellkasomon, vállamon. Kicsit megmozgattam őket függőlegesen és általában sikerült is.
2023. márc. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Anyatejes babam sosem bufizett, sosem bukott.
2023. márc. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, az enyémek is nagyon ritkán büfögtek, a bukás meg mint a fehér holló, életben maradtak
2023. márc. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az enyém szinte soha nem büfizett és nem is bukott. Ha bántja a pocakját, azt észre fogod venni. :)
2023. márc. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A mienk szinte soha sem büfizett, a bukásait is meg tudnám számolni egy kezemen, viszont hasfájós volt. Hónapokig próbáltam büfiztetni, hátha akkor nem fog fájni a hasa, de nem sikerült.
2023. márc. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!