Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szopi után fél órás járkálássa...

Szopi után fél órás járkálással, satöbbivel sem büfizik a 2 hetes kisfiam. Persze ritkán van ez. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
2010. márc. 7. 15:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Ritka, de vannak olyan babák, akiknek nem okoz gondot a bent maradt levegő. Az én fiam is ilyen. Sőt, 2 hetesen egy mukk nem jött ki a torkán, húgom folyamatosan nyaggatott, hogy gyerünk böfiztetni, mert vannak rossz böfizős babák és ha bent marad a levegő, azzal hosszútávon csak ártok. De mivel az első hetekben egyszerűen semmit nem tudtam kisajtolni belőle, hagytam... De most, hogy nagyobbacska lett (8 hetes) magától böfizik, nem is kell semmit csinálnom, csak felültetnem szopi után. Lehet, hogy a te kisbabád is ilyen lesz. De ha mégis szenvedne és hascsikarása lenne tőle: Infacol
2010. márc. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az en babam 4 hetes es nallunk is ugyan ez a helyzet. :( Volt olyan, hogy szinte 30 percig setaltam fel-ala de csak bealudt a vallamon es bufi egyaltalan nem volt. Nekunk segitet az infacol (ahogy az elso is ajanlotta). Igaz nem bufizik tolle de sokat pukizik amitol megkonnyebbul es nem is faj a pocink annyira. Ket hete hasznaljuk, kb egy het utan mar lattuk a pozitiv hatast.
2010. márc. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Probaltad, hogy par percre hanyatt fekteted es utana ujra a valladra? Jo meg, ha a terdedre ulteted, elol egyik kezzel tartod a mellkasat, a masik kezeddel hatulrol picit utogeted a hatat. Ha igy sem, akkor valoszinu nincs minek kijonnie. :)
2010. márc. 8. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én már nagymama vagyok, tehát van gyakorlatom. Úgy vélem, hogy a szervezet pici korban is "tudja", hogy mi kell neki, vagyis ha nem büfizik, akkor pukizik. Mindenképpen kijön a felesleges levegő. Próbáld talán hasra fektetni, ártani nem fog. Ámbár az én lányom 39 éves ,de még a mai napig nem hallottam "büfizni", mégsem marad benne a levegő.
2010. márc. 14. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!