Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért váltogatja percenként a...

Miért váltogatja percenként a mellemet?

Figyelt kérdés
Másfél éves kislányom amellett, hogy mindent eszik, amit mi, aktívan szopizik még. Úgy is alszik el esténként. Olyankor ugye fektetve van a kezemben. Nemrég kezdte azt, hogy épphogy bekapja a mellemet, a másikat akarja, aztán 2 perc múlva megint az elsőt. Még akkor is, mikor majdnem bealszik, képes és felkel, hogy a másikhoz rakjam. Egy altatás során kb 6x eljátszuk. Ha mellé fekszem, és úgy szoptatom, akkor közben rugkapal, nem alszik el.

2023. ápr. 15. 20:41
 1/7 Derjaderja ***** válasza:
86%
Vsz csökkent a tej mennyisége. Fiam is csinálta. Esetleg este próbáld minél jobban megetetni vagy egy pohár meleg tejet/tejitalt adni ha eddig nem volt
2023. ápr. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Pedig az elsőnek abszolút igaza van, kár volt lepontozni.
2023. ápr. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Eszembe jutott ilyen nekem is, de mikor meg szopizik , látszólag ömlik a szajába, vagy ez nem jelent semmit? Mi lehet az oka, ha csökken a mennyiség? Nem bánnám ha mar nem szopizna, csak kíváncsi vagyok
2023. ápr. 15. 21:15
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Játszik, már nem kell neki igazán.
2023. ápr. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normalis. Lehet az, amit az elso mond, de lehet csak egy mulo dolog, nalunk is volt mindket gyereknel, majd abbahagyja.
2023. ápr. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Kislányom is ugyan ezt csinálja. Szerintem csak játszik. Mellé fekszem amíg cicizik, ki ugrálja magát rajtam aztán be alszik.
2023. ápr. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Fiam is csinálja. Van tej bőven, 2 dl-t tudok még fejni utána. Szerintem is játszik. Ha nem engedem nemi, hogy váltogassa (nem csomagolom ki a másikat, hiába kéri) sokkal gyorsabban elalszik.
2023. ápr. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!